dj Kuba i Ne!tan-gwiazdy przeboj światowego formatu prezentuje MY MUSIC & OFRA SPORT

dj Kuba i Ne!tan-gwiazdy przeboj światowego formatu prezentuje MY MUSIC & OFRA SPORT
Gwiazdy muzyki 2012
Bezapelacyjnie imprezowy banger, który wyszedł spod utalentowanych rąk dj Kuby i Ne!tana.
Ciężko pracowali przez 3 miesiące w studiu w Manchesterze, gdzie nagrywają największe brytyjskie gwiazdy, aby mógł powstać taki kawałek jak Be My Baby. Już szykują się klubowe remixy: Cherry Coke, Funkwell i Mandee. Jedyne o co można się obawiać, to czy przycisk replay się niedługo nie zepsuje. Bo trzeba przyznać, że na pewno nie skończy się na jednorazowym odsłuchaniu!

http://www.youtube.com/watch?v=KgpANjZCeq8&feature=plcp

http://mymusicgroup.wrzuta.pl/film/2CSR1WA99eo/dj_kuba_ne_tan_ft._heidi_anne_-_be_my_baby

Ten dj’ski duet tworzy Kuba Wroński, dj i producent muzyczny pochodzący z Łodzi. Od 14 roku życia rozwija swój warsztat, a już 5 lat później został rezydentem klubu Temptation w Lloret de Mar. Miejscowości znanej z szalonych imprez i niekończącej się fiesty na wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii. Stworzył razem z Ne!tanem takie hity jak Party Hard, Dirty Love, Take It To The Top czy Deejay Deejay. Ne!tan to w rzeczywistości Adrian Pastuszak, który od równie młodych lat jak dj Kuba próbuje swoich sił w mixowaniu i szerokopojętych ekspretymentach. W piosence Be My Baby wokalu użyczyła Heidi Anne, która od dzieciństwa rozwija swoje umiejętności, śpiewając od repertuaru z opery po swing. Heidi ma wyjątkowo silny głos, przez co j est porównywana do Christiny Aguilery. Obecnie pracuje nad swoim singlem, z udziełem takich gwiazd jak T-Pain, Lil Wayne, Rick Ross i Glass Malone.
Be My Baby stworzone we współpracy z dj Kubą i Ne!tanem to wyjątkowy utwór dla Heidi Anne, ponieważ jest zarówno jej kompozycją.

Poleca : M & A Media & PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl)
Wspólpraca; OFRA SPORT ( www.ofrasport.pl )  - OFRA SPORT zaprasza na program "KWADRANS ZDROWIA"  na antenie malopolskie.tv już od  5 listopada 2012 , Gospodarz programów w listopadzie będzie Piotr Kubica ( www.piotrkubica.p) zawodnik OFRA TEAM.  Serdecznie zapraszamy  tylko w malopolskie.tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica