Dla MTV24.TV :Magdalena Szymańska: "Najważniejsze, by świąteczna atmosfera panowała w naszych sercach".

Dla MTV24.TV :Magdalena Szymańska: "Najważniejsze, by świąteczna atmosfera panowała w naszych sercach".
Magdalena Szymańska: "Najważniejsze, by świąteczna atmosfera panowała w naszych sercach".

Przed nami najpiękniejsze dni w roku- Boże Narodzenie. Aby wyczarować niezwykłą, świąteczną atmosferę, wcale nie musisz dekorować całego domu, przygotować 12 potraw, czy ustawić stosu prezentów pod choinką. Wystarczy, że... zaśpiewasz kolędę!

W Boże Narodzenie każda z nas stara się, by w tym szczególnym czasie w naszym domu zagościł świąteczny klimat. Obowiązkowo ubieramy drzewko, przygotowujemy wyjątkowe potrawy, pakujemy piękne prezenty. Potem jednak zmęczone siadamy do stołu i nie potrafimy w pełni docenić szczególnej atmosfery świąt... Na szczęście są wśród nas osoby obdarzone niezwykłym, artystycznym zmysłem, dzięki którym znów możemy poczuć magię świąt. Jedną z nich jest Magda Szymańska, skrzypaczka doskonale znana czytelniczkom magazynu "Imperium Kobiet":
- Świąteczna atmosfera tkwi przede wszystkim w naszych sercach. To, co znajduje się na stole lub pod choinką to sprawa absolutnie trzeciorzędna. -przekonuje Magda Szymańska w rozmowie z magazynem "Imperium Kobiet".
Dla Artystki najprostszym sposobem na to, by stworzyć magię świąt jest przede wszystkim granie i śpiewanie kolęd:
- Z ogromną przyjemnością wykonuję kolędy, zarówno śpiewając je, jak i grając. Sprawia mi to dużo radości. Całe szczęście, że dla mnie okres świąteczny zazwyczaj zaczyna się już w pierwszych dniach grudnia, ze względu na firmowe spotkania wigilijne, dzięki czemu mogę "rozkoszować się" tą muzyką o wiele wcześniej niż inni.- śmieje się Magda Szymańska.
Co ciekawe, Skrzypaczka jest miłośniczką nie tylko tradycyjnych, polskich kolęd, ale też wielu popularnych bożonarodzeniowych piosenek, z "Last Christmas" na czele!
- Zdecydowanie je lubię, wprowadzają pozytywny, wesoły nastrój, tworzą ten wyjątkowy świąteczny klimat. Nie ma dla mnie znaczenia, czy to są polskie, czy zagraniczne piosenki - efekt jest ten sam- radość z nadchodzących świąt!- uważa Skrzypaczka.
Jednak Boże Narodzenie to dla Magdy Szymańskiej czas nie tylko beztroski i radości, ale też zadumy nad tymi, którzy już nigdy więcej nie zasiądą przy wigilijnym stole...
- Moja ulubiona świąteczna melodia to "Kolęda dla nieobecnych", do której muzykę napisał Zbigniew Preisner. Za każdym razem, gdy jej słucham, moje myśli krążą wokół zmarłego Taty...- mówi Magdalena Szymańska.- Dlatego, moim zdaniem, w Wigilię nie jest ważna cała świąteczna oprawa- dekoracje czy prezenty. Liczy się to, by mieć z kim spędzać ten czas, by być w gronie bliskich, życzliwych ludzi i tego właśnie życzę wszystkim czytelnikom. Wesołych Świąt!- życzy Skrzypaczka.
W te święta pójdźmy za radą Magdaleny Szymańskiej i spędźmy je w prawdziwie magicznej atmosferze

Opracował : IK TV RECORDS dla  MTV24.TV
 Współpraca: : I.D.Media Ilona Adamska


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica