Jesień 2015 w MTV24.TV poleca : FAITH NO MORE PREZENTUJE NOWY TELEDYSK

Jesień 2015 w MTV24.TV poleca : FAITH NO MORE PREZENTUJE NOWY TELEDYSK
Poleca :MTV24.TV
Zespół Faith No More zaprezentował teledysk, który powstał do utworu „Sunny Side Up”. Za realizację projektu odpowiedzialny jest znany filmowiec Joe Lynch. Video można obejrzeć pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=uPlmhJG_xUM

Ostatni album formacji „Sol Invictus” ukazał się na rynku w maju. Krążek trafił na 6 miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Stanach Zjednoczonych - Billboard Top Albums, w wielu krajach na całym świecie osiągając podobną pozycję (nr 2 w Austarlii, nr 4 w Niemczech, nr 6 w Wielkiej Brytanii i nr 4 w Polsce). Po premierze muzycy wyruszyli w trasę promocyjną i byli gośćmi licznych festiwali takich jak Sonisphere, Download, Riot Fest, Bumber Shoot czy Rock in Rio. Po raz pierwszy od wielu lat wystąpili w telewizji biorąc udział w programach „The Tonight Show Jimmy Kimmel Live” oraz „Last Call with Carson Daly”.

Wydawca: MYSTIC PRODUCTION
Poleca : JESIEŃ 2015 w MTV24.TV - Maciej Kiełbasa ( młody zawodnik kickboxingu - talent 2015 roku ) , media patronat: Telewizja MTV24.TV   i Agencja Promocyjno -Reklamowa I.D.Media - Warszawa.
Opracował : Music Media Press


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica