JESIEŃ 2015 w MTV24.TV poleca: " I na co mi to było? "- Justyna Steczkowska ( premiera 23.10.2015)

JESIEŃ 2015 w MTV24.TV poleca: " I na co mi to było? "- Justyna Steczkowska ( premiera 23.10.2015)
Justyna Steczkowska nowa płyta
Jesień 2015 w MTV24.TV poleca:Justyna Steczkowska - wielka dama polskiej piosenki i najsłynniejszy serbski trębacz Boban Marković, mający za sobą współpracę z Goranem Bregovićem i Emirem Kusturicą połączyli siły, by stworzyć oryginalne i przebojowe piosenki. Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór „Kto wciska mi kit”. Produkcją teledysku zajął się Piotr Smoleński, znany ze współpracy z Enejem .

Na albumie Boban i Justyna znajduje się 12 premierowych kompozycji, do których muzykę skomponowali Boban i Marko Marković. Teksty napisał Filip Łobodziński z legendarnego Zespołu Reprezentacyjnego. Produkcji piosenek podjął się duet z White House - do tej pory znany z hip-hopowych klasyków takich jak Kodex czy Peja/Slums Attack.

Tracklista:

1. Kto i z kim - siwy dym
2. Kto wciska mi kit
3. Maruska
4. Biel całuje biel
5. Wszechmogący (Ty co masz...)
6. Rumunija
7. I na co mi to było?
8. U mnie rzuć kotwicę
9. Vranjski cocek
10. Los to łobuz
11. Dżelem, Dżelem
12. Płoną maki, kapie wino

Dystrybucja  /materiał :    CD-Contact Grzegorz Jasiński
Opracował : Music Media  Press
"JESIEŃ 2015 w MTV24.TV" - twarzą naszej akcji jest Maciej Kiełbasa młody zawodnik kickboxingu , któremu patronuje medialnie : MTV24.TV i agencja reklamowa I.D.Media ( Warszawa)

MTV24.TV poleca:
Szczypta Luksus to wyjątkowy projekt, bowiem po raz kolejny pieniądze ze sprzedaży książki zasilą konto Fundacji Sukces, która wspiera samotne mamy. W trakcie dzisiejszej gali zostaną wręczone prezenty i upominki od wielu polskich firm: Gońca, Axami, Bielendy czy Yankee Candle.

A już 4 października na terenie Karczmy "Cichy Kącik" (Krynica-Zdrój ) odbędzie się pierwszy wieczór autorski i promocja książki z możliwością zakupu i zdobyciem autografu Ilony Adamskiej i szefa kuchni Andrzeja Krzysztofiaka, którego przepis także znalazł się w albumie. Sponsorem książki są :BRACIA KORAL

Sama autorka poleca odwiedzenie gościnnych progów Karczmy "Cichy Kącik" w nadchodzącym okresie jesieni 2015 i zimy 2016 roku.

POLECA  :  JESIEŃ 2015 w MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica