JESIEŃ 2015 w MTV24.TV poleca: "Moja Miłość"-MICHAŁ BAJOR ( premiera 02.10.2015 )

JESIEŃ 2015 w MTV24.TV poleca: "Moja Miłość"-MICHAŁ BAJOR ( premiera 02.10.2015 )
Michał Bajor poleca MTV24.TV
POLECA MTV24.TV   "JESIEŃ 2015 w MTV24.TV"
Premiera wydawnictwa będzie miała miejsce 2 października br. Album ukazuje się nakładem wytwórni Sony Music Poland.

Michał Bajor – choć trudno w to uwierzyć – czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. „Moja miłość” to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Po albumach „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże” przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”. Ale na płycie pojawią się też dwie premierowe piosenki, napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską i Anną Wyszkoni.

Tracklista:

1. Lubię Wracać Tam, Gdzie Byłem
2. Prześliczna Wiolonczelistka
3. Przedostatni Walc
4. Odkryjemy Miłość Nieznaną
5. W Miłości Słowa Nic Nie Znaczą
6. Trzy Miłości
7. Wszystko Przeminie, Wszystko Przepadnie
8. Jeśli Kocha Cię Ktoś
9. Nie Ma Jak u Mamy
10. Daj Des
11. Bynajmniej
12. Gram o Wszystko
13. Tango Desperado
14. Och, Życie Kocham Cię Nad Życie

Bonus:
15. Moja Miłość Największa
16. Miłość Jest Tylko Jedna (duet z Alicją Majewską)
17. Ja Kocham, Ty Kochasz (duet z Anną Wyszkoni)

Materiał prasowy / wydawca : SONY MUSIC POLAND
Opracował : Music Media Press
"JESIEŃ 2015 w MTV24.TV" - twarzą naszej akcji jest Maciej Kiełbasa młody zawodnik kickboxingu , któremu patronuje medialnie : MTV24.TV i agencja reklamowa I.D.Media ( Warszawa)

MTV24.TV poleca:
Szczypta Luksus to wyjątkowy projekt, bowiem po raz kolejny pieniądze ze sprzedaży książki zasilą konto Fundacji Sukces, która wspiera samotne mamy. W trakcie dzisiejszej gali zostaną wręczone prezenty i upominki od wielu polskich firm: Gońca, Axami, Bielendy czy Yankee Candle.

A już 4 października na terenie Karczmy "Cichy Kącik" (Krynica-Zdrój ) odbędzie się pierwszy wieczór autorski i promocja książki z możliwością zakupu i zdobyciem autografu Ilony Adamskiej i szefa kuchni Andrzeja Krzysztofiaka, którego przepis także znalazł się w albumie. Sponsorem książki są :BRACIA KORAL

Sama autorka poleca odwiedzenie gościnnych progów Karczmy "Cichy Kącik" w nadchodzącym okresie jesieni 2015 i zimy 2016 roku.Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica