JESIEŃ 2015 w MTV24.TV: Przedpremierowy sukces "Bombsite A" (Remo, Gimper & MAMiKO)!

JESIEŃ 2015 w MTV24.TV: Przedpremierowy sukces "Bombsite A" (Remo, Gimper & MAMiKO)!
"Bombsite A" to kolejne muzyczne wcielenie Remo i jego gości! Tym razem w elektryzującej piosence pojawili się: popularny youtuber - Gimper (występujący jako Gimpson) i znana modelka oraz osobowość internetowa - Mamiko (występująca jako MAMiKO). Teledysk nawiązuje swoją fabułą do modnej wśród młodzieży gry CS:GO. Gościnnie pojawia się także Piotr IZAK Skowyrski - ceniony w środowisku streamer gry.

Oficjalna premiera wideoklipu zaplanowana jest na 24.09.2015, godz. 18:00, jednak piosenka do której powstał teledysk, odnosi już pierwsze sukcesy w sieci! - znalazła się na 1. miejscu najchętniej ściąganych utworów w iTunes. Zwiastun do klipu jest aktualnie najczęściej oglądanym filmem w serwisie YouTube.

"Bombsite A" to kolejny singiel zapowiadający premierę albumu Remo "Remofere", która odbędzie się w piątek - 25.09.2015! Wydawnictwo składa się z dwóch płyt CD. Na pierwszej z nich znajdzie się 17 utworów. Do współpracy przy nich Remo zaprosił wielu wykonawców. Na płycie usłyszymy m.in. popularnych youtuberów - Jana Dąbrowskiego (ponad 73 miliony wyświetleń filmów w serwisie YouTube!), idoli nastolatków – Sylwię Przybysz i Jeremiego Sikorskiego oraz pozostałych artystów, którzy odnieśli liczne sukcesy na scenie muzycznej. Druga płyta to idealna propozycja na wszelkiego rodzaju imprezy, ponieważ zawiera 17 utworów zmiksowanych w jeden set!

Wydawca / info prasowe : MY MUSIC
Opracował :  Music Media Press
Poleca : MTV24.TV
"JESIEŃ 2015 w MTV24.TV" - twarzą naszej akcji jest Maciej Kiełbasa młody zawodnik kickboxingu , któremu patronuje medialnie : MTV24.TV i agencja reklamowa I.D.Media ( Warszawa)

MTV24.TV  poleca:
Szczypta Luksus to wyjątkowy projekt, bowiem po raz kolejny pieniądze ze sprzedaży książki zasilą konto Fundacji Sukces, która wspiera samotne mamy. W trakcie dzisiejszej gali zostaną wręczone prezenty i upominki od wielu polskich firm: Gońca, Axami, Bielendy czy Yankee Candle.

A już 4 października na terenie Karczmy "Cichy Kącik" (Krynica-Zdrój ) odbędzie się pierwszy wieczór autorski i promocja książki z możliwością zakupu i zdobyciem autografu Ilony Adamskiej i szefa kuchni Andrzeja Krzysztofiaka, którego przepis także znalazł się w albumie. Sponsorem książki są :BRACIA KORAL

Sama autorka poleca odwiedzenie gościnnych progów Karczmy "Cichy Kącik" w nadchodzącym okresie jesieni 2015 i zimy 2016 roku.
                                                                                                                         

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica