KAMALIYA twarzą akcji "Bezpieczny,bo widoczny" poleca MTV24.TV

KAMALIYA twarzą akcji "Bezpieczny,bo widoczny"  poleca MTV24.TV
Kamaliya w MTV24.TV
Luty 2015 roku dla fanów jednej z najpopularniejszych gwiazd muzyki tanecznej którą bez wątpienia jest pochodząca z Ukrainy KAMALIYA, będzie miesiącem dwóch premier płyty DVD i CD , pierwsza z nich to koncert artystki z albumem "ClubOpra"LIVE , drugim krążkiem jest płyta CD z przebojami artystki. Oba te promocyjne wydawnictwa zostają wydane promocyjnie a promować będą akcję społeczną której Kamaliya jest twarzą "BEZPIECZNY,BO WIDOCZNY". Media partnerami obu krążków wydanych przez Music Media Press , są : MTV24.TV , ITV, IMPERIUM KOBIET , MALOPOLSKAONLINE.pl , LBQ , BIZNESNAFALI.PL
A dziś prezentujemy wywiad z Kamaliya jakiego udzieliła pismu Imperium Kobiet ,  będąc w Warszawie na zaproszenie firmy Music Media Press  , pobyt związany był z premierą albumu Kamaliya ,i koncertu urodzinowego telwizji ITV.
KAMALIYA jest twarzą akcji społecznej "BEZPIECZNY,BO WIDOCZNY"


Ambicje muzyczne mam w genach
Wywiad z Kamaliyą
Gdy przygotowywałam się do tego spotkania, obejrzałam odcinki reality show z udziałem Kamaliyi i Mohammada Zahoora, przejrzałam na wskroś dostępne w Internecie materiały, wywiady, zdjęcia. Prywatne jachty, samoloty, zamki, brylanty, pozłacane tapety, willa w standardzie kilkugwiazdkowego hotelu, spontaniczne wyjazdy zagranicę...

a przede wszystkim – kariera i marzenia spełniające się jak za dotknięciem magicznej różdżki. „Ta kobieta żyje w raju” – pomyślałam i udałam się na umówiony wywiad dla Imperium Kobiet, do jednego z najlepszych warszawskich hoteli, w którym przebywała ukraińska wokalistka Kamaliya wraz ze swoim mężem podczas trasy koncertowej w Polsce i Niemczech.

Obserwując Twoje życie z zewnątrz można odnieść wrażenie, że Twoje marzenia spełniają się szybciej niż zdążysz o nich pomyśleć. Marzyłaś o duecie z Thomasem Andersonem - spełniło się. W 2012 roku pojawił się Wasz utwór „No Ordinary Love”. Chciałaś zagrać w filmie – udało się. I to u boku Sharon Stone!
- Wiele osób mówi, że moje życie wygląda jak bajka. Pewnie tak jest – z zewnątrz. W środku jest trochę inaczej. Przecież w każdej bajce pojawia się jakiś czarny charakter, jakiś pierwiastek zła, bohaterowie mają mniejsze czy większe kłopoty. Jestem spełnioną kobietą, szczęśliwą matką i żoną, ale czasami też muszę zmierzyć się z różnymi problemami.

Co masz na myśli?
- Abstrahując od typowych problemów, z którymi mierzy się każda matka i żona, miałam poważne problemy zdrowotne. To nie sekret, że moja rodzina pochodzi z terenu skażonego przez wybuch reaktora w Czarnobylu w 1986 roku. Pokonałam chorobę nowotworową.

A z jakimi problemami musiałaś się zmierzyć jako artystka?
- Cały czas staram się przekonać ludzi myślących o moich sukcesach jako o wypadkowej pieniędzy mojego męża, że długo pracowałam na to, w jakim miejscu jestem dzisiaj. Kiedy chodziłam do szkoły muzycznej, nauczyciele i ludzie, którzy słuchali mojego głosu i mieli okazję oglądać mnie na scenie, doceniali moje umiejętności. Mówili – ona ma talent. Od kiedy wyszłam za Mohammada [Zahoora – pakistańsko-ukraińskiego multimilionera – przyp. red.], mówią – ona ma pieniądze. Sporo osób uważa, że cały sukces zawdzięczam dorobkowi mojego męża, zapominając o tym, że kiedyś doceniali mój głos, że pierwszą płytę wydałam już w 1997 roku, a singel „Love you” z drugiego krążka (1999) zdobył miano piosenki roku… Nie jestem gwiazdą sztucznie stworzoną. Posiadam wykształcenie muzyczne i wieloletnie doświadczenie.

W dzisiejszych czasach managerowie i media sztucznie kreują gwiazdy, szczególnie pop… Można odnieść wrażenie, że etos wykształcenia muzycznego odchodzi do lamusa. Skończyłaś szkołę muzyczną w klasie skrzypiec i uczyłaś się śpiewu operowego. Czy mogłabyś zobrazować na swoim przykładzie, jak ważne jest dla muzyka wykształcenie?
- Wykształcenie muzyczne bardzo pomaga w pracy nad głosem. Wiedza zdobyta w szkole czy podczas studiów owocuje w postaci świadomości swojego głosu i jego możliwości. Dzięki niej wiem, nad czym muszę pracować i co poprawić. Jeśli śpiewasz, cały czas musisz się uczyć, bo twój głos nieustannie się rozwija, ewoluuje. Z drugiej strony, sam dyplom czy stopień naukowy, oczywiście też nie wystarczy. Trzeba nad sobą pracować, dążyć do doskonałości.

Jest sporo osób, które mają muzyczne wykształcenie i ogromną wiedzę, ale nie potrafią podbić rynku. Jaki jest Twój przepis na sukces?
- Nie poddawać się! Wyznaczać sobie cele i podążać za nimi.

Komu lub czemu zawdzięczasz to, co osiągnęłaś?
- Najwięcej zawdzięczam swojej mamie, która zaraziła mnie pasją do muzyki, ukształtowała moją wrażliwość i zaprowadziła mnie za rękę na pierwsze zajęcia wokalne…

Więc rozpoczęcie kariery muzycznej było pomysłem Twoich rodziców?
- Nie, to był mój pomysł, ale nie ukrywam, że rodzice bardzo pomogli mi w jego realizacji. Moja mama była przed ślubem piosenkarką. Gdy wyszła za mąż, wiele się w jej życiu zmieniło. Tata był dyplomatą i nie chciał, żeby występowała przed publicznością, był o nią chorobliwie zazdrosny. Wszystkie ambicje i niespełnione marzenia odziedziczyłam w genach po swojej mamie. To, co udało mi się osiągnąć, zawdzięczam również w dużej mierze mojemu mężowi. Poza tym, że jest moim producentem i zatrudnia ludzi, którzy dla mnie pracują, ważne jest to, że wspiera mnie na każdym kroku. Mógłby przecież zachować się jak mój tata - zamknąć na klucz i zabronić występów. Zahoor naprawdę wierzy w moją karierę i mocno mi kibicuje. To jest wspaniałe!

Jakie kolejne cele przed Tobą, a raczej – przed Wami?
- Marzę o trasie koncertowej w całej Europie… A jeśli chodzi o najbliższą przyszłość, to mam w planach założenie organizacji charytatywnej. Pracuję już również nad nowym albumem.

To nie pierwsza działalność charytatywna, w jaką zamierzasz się zaangażować, prawda? Brałaś udział między innymi w High Society WSPA Event – organizacji na rzecz ochrony zwierząt…
- Prawda… Chociaż wolę unikać tego tematu. Pomimo, że często pomagam ludziom, nie chwalę się tym w mediach, bo nie chcę, żeby wyglądało to jak zabieg PR-owy, służący kreowaniu mojego wizerunku. Wspieram fundacje zajmujące się pomocą potrzebującym dzieciom, najuboższym mieszkańcom oraz ludziom chorym na raka. Z wiadomych względów. Ubolewam jedynie nad tym, że nie mogę pomóc każdemu, kto tego potrzebuje…

W obecnej sytuacji, po kryzysie na Majdanie, pomocy potrzebują również Twoi rodacy. Jaka jest rola artysty na Ukrainie po wydarzeniach na kijowskim Placu Niepodległości?
- Publiczność każdego artysty to publiczność wielokulturowa. Ludzie różnych narodowości, mówiący w różnych językach, pochodzący z różnych zakątków świata. Rolą artysty jest przekazanie im wszystkim jednej wiadomości: „PEACE”. W takich momentach, jak kryzys na ukraińskim Majdanie, wszyscy musimy być patriotami i pamiętać o swoich rodakach, pomagać sobie wzajemnie. Zazwyczaj to fani wspierają artystów, a teraz przyszedł czas, żebyśmy pokazali, że jesteśmy z nimi. Musimy sprawić, by Ukraińcy na nowo pokochali życie.

Wracając do Twoich planów… Mówiłaś, że pracujesz nad nowym albumem. Zdradzisz, co na nim znajdziemy?
- Nie mogę powiedzieć zbyt wiele, bo jesteśmy w trakcie negocjowania umów. Zdradzę tylko, że będzie to wielka niespodzianka dla moich fanów. Gościnnie wystąpią na nim bardzo znani muzycy, raperzy i DJ-e.

To prawda, że chcesz wysłać Lady Gagę na wcześniejszą emeryturę?
- To był żart mojego męża! Moimi największymi idolami muzycznymi, inspiracjami i mistrzami są Michael Jackson, Madonna i Lady Gaga. Oni dyktują styl, trendy, we współczesnej muzyce. Są niezwykli, ponadprzeciętni, a ich twórczość – interesująca i „świeża”. Uwielbiam Lady Gagę. Cenię jej indywidualizm i można powiedzieć, że w pewien sposób się na niej wzoruję, a każdy uczeń marzy o tym, że kiedyś przerośnie mistrza, prawda?

Rozmawiała: Olivia Drost / Imperium Kobiet
fot. Archiwum Music Media Press
Wspólpraca dla Imperium  Kobiet i MTV24.Tv  firma : Music Media Press
Music Media Press i MTV24.TV zapraszają widzów na "MUZYCZNĄ ZIMĘ MTV24.TV 2015"
Styczeń-marzec 2015 - koncerty, spotkania z gwiazdami, kawiarenka z gorącą herbatą , spotkania z ciekawymi autorami , finał plebiscytu "Najpopularniejsi 2014" i "Złote Smoki Przedsiębiorczosci 2015"
dyskoteki - koncerty - konkursy z nagrodami , wieczorki przy muzyce z list przebojów MTV24.TV
W 2015 roku spotykamy się pod hasłem akcji "BEZPIECZNY BO ,WIDOCZNY" - KRYNICA ZDRÓJ i UZDROWISKO SZCZAWNICA zapraszają widzów MTV24.TV na wypoczynek przez cały rok


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica