Muzyczna "Jesień 2016 MTV24.TV" : CRYSTAL FIGHTERS NOWY SINGIEL

Muzyczna "Jesień 2016 MTV24.TV" : CRYSTAL FIGHTERS NOWY SINGIEL
Poleca MTV24.TV
Zespół Crystal Fighters zaprezentował drugi singiel, który zapowiada ich najnowsze wydawnictwo ‘Everything Is My Family”. Lyric video do utworu „Good Girls” można obejrzeć pod tym adresem: https://youtu.be/73N2bXt58WU

Trzecie wydawnictwo zespołu trafi do serwisów streamingowych 21 października, a w formie fizycznej ukaże się 28 października. Jak mówi lider Sebastian „Bast” Pringle będzie to „najbardziej taneczny, najbardziej psychodeliczny i tropikalny” krążek jaki do tej pory wydał zespół.

Crystal Fighters to międzynarodowy zespół, który czerpie z tradycji starożytnej, aby tworzyć muzykę przyszłości. Bast, po wydaniu w 2013 r. „Cave Rave”, mieszkał w Kraju Basków, na Wyspach Kanaryjskich oraz w Ameryce Centralnej. Uciekając od zgiełku nowoczesnej cywilizacji zyskał nową perspektywę. W tym samym czasie Graham udał się w góry poszukując inności. Wyjście poza strefę komfortu, poza granice tego, co znane, pozwoliło muzykom uporać się z dość bolesnymi doświadczeniami związanymi ze śmiercią perkusisty zespołu.

Crystal Fighters to jedna z najbardziej barwnych grup, których występy na żywo przyciągają tłumy. Ich brzmienie jest tak charakterystyczne, że nie da się go porównać z żadnym innym. Obecnie zespół tworzą: Sebastian Pringle (wokal, gitara), Gilbert Vierich (gitara, txalaparta, perkusja) oraz Graham Dickson (gitara, txalaparta).

  KONCERTY  POLECA MTV24.TV  :
2 listopada grupa wystąpi na scenie warszawskiego Palladium, a 3 listopada ich muzyka zabrzmi w krakowskim klubie Kwadrat.

Opracował :  IK TV RECORDS  dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica