Muzyczna Wiosna 2014 - Premiera! Zdalnie Sterowani - O Jedno Więcej , poleca Małopolskie.TV

Muzyczna Wiosna 2014 - Premiera!   Zdalnie Sterowani - O Jedno Więcej , poleca Małopolskie.TV
Zdalnie Sterowani , zespół na wiosnę 2014
Premiera! Zdalnie Sterowani - O Jedno Więcej  , prezentuje MY MUSIC , poleca :Małopolskie.TV


Psychodeliczny teledysk, który powstał dzięki zaangażowaniu zespołu i współpracy z Dorotą Skupniewicz pokazuje jak to wszystko wygląda w życiu każdego człowieka, czym jest tak naprawdę pogoń za nieosiągalnym i jak to wszystko może się skończyć.

Autorka teledysku do piosenki "O jedno więcej" to studentka Animacji na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, która specjalizuje się w pisaniu i tworzeniu filmów. Do swoich dzieł wykorzystuje m.in. drut, plastelinę, czy też wycinanki - sama wszystko maluje i rysuje. Z niekonwencjonalnych metod powstają ciekawe obrazki, które wciągają i nie pozwalają na oderwanie wzroku. Jak już zaczniesz oglądać ten teledysk, zobaczysz go do końca!

Utwór pt. "O jednej więcej' zespołu Zdalnie Sterowani mówi o tym jak ludzie postrzegają szarą codzienność - czym się kierują i co jest dla nich najważniejsze. Większość społeczeństwa sugeruje się zewnętrznymi komunikatami takimi jak zabobony, czy też przepowiednie, które kierują ich życiem i powodują, że zapętlają się w rzeczywistości. Chciwość i zachłanność powodują, iż głównym wyznacznikiem staje się posiadanie jak największej ilości dóbr i przywilejów. Przy tym wszystkim ludzie nie zauważają upływającego czasu, który tak naprawdę nie jest doceniany i wykorzystywany do ostatniej chwili.

Kim są ZDALNIE STEROWANI?

Zespół powstał w Warszawie w 2010r. Muzyka i polskie teksty grupy są przewrotnym manifestem niezależności i kontestacją rzeczywistości. Traktują o uczuciach i emocjach, samotności współczesnego człowieka, braku przystosowania we wciąż kurczącym się kulturowo i społecznie świecie.

Twórczość Zdalnie Sterowanych to muzyka zdecydowanie gitarowa. Sekcja rytmiczna swobodnie przechodzi w elektroniczny puls, tworząc mieszankę rockowej alternatywy z pierwiastkiem elektroniki. Słyszymy tutaj wpływy rocka, brit popu, muzyki alternatywnej i elektronicznej, drobne elementy regge, hip-hop i funky. Zespół niewątpliwie idzie ze współczesnym nurtem eksperymentowania. Gry muzyki na żywo, łącząc czynnik ludzki z automatem. Nieustannie dochodzi do wzajemngo przenikania się ekspresji i energi w melodyjny, spokojny trans.

Zespół tworzą:
Paweł Cippert (wokal, gitara),
Bartosz Łata (gitara, wokal),
Jacek Topolski (bas),
Dorota Turkiewicz (piano. elektronika)
Marcin Wójtowicz (perkusja, elektronika)

Wydawca: MY MUSIC
Poleca : Małopolskie.TV
Współpraca: Music Media Press ( Współpraca muzyczna z Małopolskie.TV )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica