MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca: CZESŁAW ŚPIEWA Solo Act wakacyjnie koncertowo!

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca: CZESŁAW ŚPIEWA  Solo Act wakacyjnie koncertowo!
CZESŁAW ŚPIEWA na LATO 2015
Po krótkiej przerwie Czesław Mozil ze swoim programem Czesław Śpiewa Solo Act wraca do koncertowania. Muzyk wystąpi w następujących miastach:

04.08 Koszalin, Kawałek Podłogi

05.08 Darłowo, Kino Bajka

06.08 Koszalin, Klubokawiarnia Centrala

10.08 Międzyzdroje, Kino Eva

11.08 Ustka, Kino Delfin

12.08 Dobre Miasto , Stodoła Kultury

27.08 Zakopane, Hotel Art&Spa

Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 10 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał gdzie się dało. Zgodnie z zamysłem artysty, muzyczna wędrówka po antypodach kraju utrzymuje balans pomiędzy telewizyjną popularnością Czesława Mozila a jego artystyczną działalnością. Projekt okazał się dużym sukcesem. Solowe występy duńskiego muzyka cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród młodzieży jak i starszych miłośników muzyki. Zabawna konferansjerka, nietuzinkowe żarty i intymny klimat małych knajpek i domów kultury stwarzają artyście unikalną możliwość szczególnego kontaktu z wielopokoleniową publicznością. Repertuar występów Solo Act zawiera największe przeboje z płyty „Debiut” i „POP” oraz kompozycje z najnowszego albumu „Czesław Śpiewa Miłosza”. Każdy z utworów poprzedzają opowieści o genezie jego powstania oraz autobiograficzne wyznania artysty.


Solowe występy Czesława Mozila to także pokaz mistrzowskiej gry na fortepianie i akordeonie. Absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej oraz zdeklarowany miłośnik walczyków, z lekkością improwizuje melodie swoich utworów udowadniając, że muzyka klasyczna wcale nie musi być nudna. Wprost przeciwnie, klasyczne inspiracje łączą się tutaj z awangardową fantazją, folkowymi klimatami, punkowym wigorem i poetyckim nastrojem. Dlatego na próżno szukać etykietek i łatwych formułek opisujących solowe koncerty Czesława Mozila. Bo jak zastrzega sam artysta – przepustką do jego malutkiego świata jest umiejętność czucia, a nie rozumienia muzyki. I to się sprawdza.


Informacje o biletach: www.facebook.com/czeslawspiewa

Poleca : MYSTIC PRODUCTION  
MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica