MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca: JOHN GRANT PREZENTUJE NOWY TELEDYSK

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca: JOHN GRANT PREZENTUJE NOWY TELEDYSK
Poleca "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"
MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca :
John Grant zaprezentował teledysk do nowego singla zatytułowanego „Disappointing”. Kompozycja pochodzi z zapowiadanego trzeciego albumu artysty „Grey Tickles, Black Pressure”. Video można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/U2Ig4sMURdc Klip wyreżyserował David Wilson, nominowany do nagrody Grammy za teledysk Arcade Fire do utworu „Exist”, a ostatnio współpracujący z Tame Impala.

„Kiedy opowiadałem znajomym o utworze o przewrotnym tytule „Disappointing” tłumacząc, że jest to najpiękniejsza ballada miłosna jaką do tej pory słyszałem większość z nich reagowała wybuchem śmiechu. Od samego początku podeszliśmy do projektu z dużą dozą humoru. Sam pomysł od razu wpadł mi do głowy. Cały koncept oparty został na postaci Johna otoczonego mężczyznami oraz pojawiającymi się różnego rodzaju pokusami, które stanowią zagrożenie dla monogamicznego związku. Kamerę wykorzystaliśmy jako punkt odniesienia, jako oddzielny „byt” sam w sobie. Johnowi zależało, aby w obrazie pojawiła się postać jeża stąd urodzinowe ciasto jeżowe przewijające się przez cały teledysk” – mówi David Wilson.                                                                                                                                                                      

Krążek „Grey Tickles, Black Pressure” będzie mieć swoją premierę 2 października. Nowy materiał zawiera piękne ballady oraz przepełnione elektroniką piosenki pop, tak charakterystyczne dla Johna Granta. Album został zarejestrowany w Dallas, w miejscu gdzie powstał jego pierwszy solowy projekt „Queen of Denmark” z 2010 r. Za produkcję nowego materiału odpowiedzialny jest John Congleton (St Vincent, Franz Ferdinand, Swans). Gem Harris jest twórcą okładki oraz autorem zdjęć.

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Wydawca i poleca:  MYSTIC PRODUCTION 
Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica