MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca : MERCURY REV ZAPOWIADA NOWY ALBUM

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca : MERCURY REV ZAPOWIADA NOWY ALBUM
Płytę poleca MTV24.TV


Długo oczekiwana płyta amerykańskiego zespołu Mercury Rev „The Light In You” trafi do sprzedaży 18 września. Album ukaże się nakładem wytwórni Bella Union. Album zapowiada i poleca MTV24.TV

„The Queen Of Swans” to pierwszy zwiastun zapowiadający nowe wydawnictwo. Utworu można posłuchać pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=cW39Nxmp98k


Nowa płyta to kalejdoskop dźwięków wypełnionych ciekawymi detalami oraz intymnymi momentami spokoju. Krążek śmiało może pretendować do najlepszego albumu jaki do tej pory nagrała formacja. Ekstatyczne wzloty oraz wywołujące dreszcze obniżenia nastroju odzwierciedlają zawirowania jakie miały miejsce w życiu prywatnym Grasshoppera (w 2014 r. muzyk został po raz pierwszy ojcem) i Jonathana Donahue.


„To było jedno z tych niesamowitych życiowych zdarzeń, kiedy myślisz, że wszystko to, co pewne nagle się rozpada. Jeśli coś jest warte powiedzenia to potrzeba czasu, aby to móc wyrazić” – tak Jonathan tłumaczy 7 lat nieobecności.


„The Light In You” to pierwszy album spod znaku Bella Union, gdzie za sterami stoją tylko Jonathan i Grasshopper. Nowy materiał powstał w intymnej atmosferze ich prywatnego studia znajdującego się w piwnicy w Catskills oraz w NRS Studios i White Light Studios. W chórkach będzie można usłyszeć wokal Kena Stringfellowa.

Nowy krążek jest odzwierciedleniem związku pomiędzy Jonathanem a Grasshopperm, najlepszymi przyjaciółmi od czasów nastoletnich, którzy wspólnie przechodzili przez muzyczne zmiany, „pęknięcia” w zespole oraz przełomowe momenty, które wyznaczyły karierę Mercury Rev począwszy od debiutanckiej płyty „Yerself Is Steam” z 1991 r.

Poleca : MTV24.TV
Opracował : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TV
Współpraca: MUZYCZNE LATO 2015  MTV 24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica