MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca :SWANS KONCETOWE WYDAWNICTWO W LIMITOWANEJ SERII

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca :SWANS KONCETOWE WYDAWNICTWO W LIMITOWANEJ SERII
poleca: Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV
SWANS
KONCETOWE WYDAWNICTWO W LIMITOWANEJ SERII - poleca "Muzyczne Lato 2015 M TV24.TV"


Michael Gira z formacji Swans zaprasza wszystkich fanów do wsparcia zespołu poprzez zakup ręcznie wykonanego podwójnego CD. Na płytach zostały zarejestrowane nagrania z występów na żywo. Dzięki funduszom zebranym ze sprzedaży zespół będzie mógł zrealizować swój kolejny muzyczny projekt. Podwójne CD nosi tytuł „The Gate” i jest dostępne na tej stronie: http://younggodrecords.com/products/the-gate Ilość egzemplarzy ograniczona.


„Wydaje mi się, że „The Gate” świetnie odzwierciedla doświadczenie jakim jest słuchanie naszej muzyki na żywo. Każda z płyt zawiera grafikę wykonaną techniką drzeworytu autorstwa Nicole’a Boitos oraz moje rysunki wraz z autografem. Każdy egzemplarz jest unikatowy. Nowy album, jeszcze bez tytułu, powstanie we współpracy z moimi przyjaciółmi Normanem, Christophem, Thorem, Philem oraz Christopherem. Trasa koncertowa w 2016 r. będzie naszą ostatnią w tym gronie. Dlatego chciałbym stworzyć album, który zapada głęboko w pamięć, inspiruje i porusza. Jak zawsze bez waszego wsparcia się nie obędzie. Kocham Was i dziękuję” – mówi Michael Gira.

Wydawca : MYSTIC PRODUCTION
Materiał promocyjny : wydawca albumu
Opracował : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TV
Poleca: Muzyczne Lato 2015 MTV 24.TV


Oto krótki zwiastun tego, co będzie można usłyszeć na „The Gate”: https://www.youtube.com/watch?v=5W2kdrLlz7U&feature=youtu.be

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica