MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca : „THE RITCHIE BLACKMORE STORY” w listopadzie na DVD!

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca :  "THE RITCHIE BLACKMORE STORY"  w listopadzie na DVD!
Poleca MTV24.TV
Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV poleca : „THE RITCHIE BLACKMORE STORY" już w listopadzie na DVD.6 listopada na półkach sklepowych znajdzie się dokument o wyjątkowym gitarzyście i prawdziwej legendzie, którą jest Ritchie Blackmore. Artysta, który bardzo rzadko udziela wywiadów, wniósł ogromny wkład w powstanie tego filmu i szczerze opowiada o swoim życiu i karierze.

Ritchie Blackmore to bez żadnych wątpliwości jeden z najwybitniejszych gitarzystów wszechczasów. Poczynając od popowych korzeni z zespołem The Outlaws i licznych nagrań sesyjnych w latach sześćdziesiątych, przez definiowanie rocka i metalu z Deep Purple i Rainbow w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, aż do renesansowego repertuaru Blackmore’s Night, Blackmore udowodnił, że jest mistrzem instrumentu nie tylko w jednym gatunku. W filmie, oprócz samego Ritchiego, wypowiadają się Brian May, Glenn Hughes, Lars Ulrich, Steve Lukather, Joe Satriani, David Coverdale, Gene Simmons, Joe Lynn Turner, Steve Vai, Graham Bonnet czy Ian Anderson.

Trailer zapowiadający wydawnictwo można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/q87-ze4SLEM

„The Ritchie Blackmore Story” ukaże się jako DVD, Blu-Ray oraz Deluxe Edition zawierające DVD „The Ritchie Blackmore Story”, DVD „Live In Tokyo”, 2CD „Live In Tokyo” oraz książkę ze zdjęciami w twardej oprawie. „Live In Tokyo” to zapis koncertu Rainbow z 1984 roku, który pierwszy raz oficjalnie ukaże się na DVD i CD.

“The Ritchie Blackmore Story” zawiera klipy wielu klasyków Deep Purple, Rainbow i Blackmore’s Night, takich jak “Smoke On The Water,” “Highway Star,” “Since You’ve Been Gone,” “Wring That Neck,” “Space Truckin’,” “All Night Long”, “Long Live Rock ‘n’ Roll,” “Hush,” “Black Night,” “Child In Time,” “Mistreated,” “Burn,” “Man On The Silver Mountain,” “I Surrender,” “Perfect Strangers,” “Play Minstrel Play,” “Renaissance Faire,” “Fires At Midnight” i wielu innych.

Wydawca i materiał prasowy : MYSTIC PORDUCTION
Opracował : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TV
Poleca : MTV24.TV
Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV
 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica