MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV poleca :Zabierz empik.com... na wakacje ( płyta na lato z przebojami )

MUZYCZNE LATO 2015 MTV24.TV  poleca :Zabierz empik.com... na wakacje  ( płyta na lato z przebojami )
Poleca Muzyczne LAto 2015 MTV24.TV
Poleca "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV" „Zabierz Empik.com… na wakacje” to album muzyczny przygotowany przez empik.com z myślą o wakacyjnych podróżach i wyjazdach. Znalazł się na nim wybór przebojów zagranicznych i polskich, które już od pierwszych dźwięków wprowadzą Was w wyjątkowo letni nastrój. To idealna płyta zarówno na wakacyjne imprezy z przyjaciółmi, jak i długie, rodzinne podróże.

Na płytę „Zabierz empik.com… na wakacje” składa się 21 wakacyjnych utworów. Wśród nich usłyszycie piosenki ze szczytów list przebojów ostatnich lat takie jak „I Love It” szwedzkiego duetu Icona Pop czy „Riptide” w wykonaniu Australijczyka Vance Joya. Na składance nie mogło zabraknąć także rodzimych akcentów choćby takich jak „Urke” zespołu Wilki, „Otwieram wino” Sidneya Polaka z Pezetem czy „Małych rzeczy” Sylwii Grzeszczak. Całości dopełniają wakacyjne evergreeny „Cruel Summer” zespołu Bananarama z 1983 roku, „La Bamba” zespołu Los Lobos.

„Chcieliśmy stworzyć wyjątkową, wakacyjną składankę dla naszych klientów. Jest to edycja limitowana, która trafi jedynie do 2000 osób! Za produkcję płyty odpowiada Warner Music Poland, renomowana firma fonograficzna, reprezentująca katalogi największych międzynarodowych wytwórni. Wspólnie postaraliśmy się, by na płycie znalazły się najlepsze, letnie hity, które umilą klientom empik.com czas urlopów”.
 
Wydawca: Warner  Music  Poland
Poleca : Muzyczne Lato 2015  MTV24.TV  i PLANETY KOBIET
Opracował : Music Media Press


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica