Muzyczne Lato 2017 : KaRRamBa feat. Ervi - N@J!

Muzyczne Lato 2017 : KaRRamBa feat. Ervi - N@J!
 Muzyczna premiera na Lato 2017 MTV24.TV , ONE FM , ATV Warszawa. KaRRamBa z nowa muzyczną propozycją na hit lata!Przedstawiamy nowy singiel/videoklip KaRRamBy zatytułowany "N@J!" z udziałem Ervi - młodej, zdolnej wokalistki, biorącej udział w nagraniach do powstającego, nowego albumu KaRRamBy, którego premiera przewidziana jest jesienią b.r.


KaRRamBa - jeden z prekursorów polskiej muzyki rap - na przestrzeni 20 lat swojej działalności artystycznej dał się poznać ostatnio jako muzyczny żartowniś (projekt PeWeX "Dziunia", "Mam Yorka", "Tap Madl") , ale przede wszystkim jako człowiek twardo stąpający po ziemi, co wynika z większości tematyki utworów Artysty. Wszyscy znamy takie klasyki KaRRamBy jak m.in. "Pocałuj Mnie w D.", "Ile Kosztujesz?", "Mój Własny Raj", mające wielomilionowe ilości odtworzeń w najpopularniejszych serwisach muzycznych, pochodzące z kultowego, podwójnie platynowego albumu "Vatos Locos Klan", którego reedycja dostępna jest we wszystkich salonach muzycznych. Siłą tych znanych - jak również powstających utworów jest fakt, iż teksty pisane są w oparciu o prawdziwe wydarzenia z barwnego, często niebezpiecznego życia KaRRamBy.

Utwór "N@J!" opowiada o złych kobietach, które pod przykrywką miłości traktują faceta jak bankomat. Jednakże KaRRamBa docenia w nim również wszystkie dobre kobiety, które dzisiaj - zdaniem Artysty - co raz rzadziej można spotkać. Muzyczna warstwa utworu to mieszanka popu, z domieszką trance'owych brzmień, metalową gitarą i mocnym rapowym bitem. Mimo, iż KaRRamBa od lat używa gitar w swoich produkcjach, tym razem po raz pierwszy pokazał się w teledysku ze swoim ulubionym czarnym "Warlock'iem".
Link do teledysku YT: https://youtu.be/ArncU8ZNsS4 


Polecamy na  Muzyczne Lato 2017  , propzoycja do  listy przebojów  TOP 20 PL HITS  , głosy wysyłamy na adres: nestiatv@interia.pl


Opracował : ONE MEDIA  dla  MTV24.TV
 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica