MUZYCZNE LATO 2020: Gwiazdy zapraszają do słonecznego Miami!

MUZYCZNE LATO 2020: Gwiazdy zapraszają do słonecznego Miami!
"MIAMI" wielki taneczny hit tegorocznego lata który prezentuje KRIST VAN D. To przebojowe nagranie będzie do zdobycia na specjalnym singlu . Premiera w trakcie tegorocznego lata. Na krążku znajdą się specjalne wersje hitu. Bonusem będzie wiosenny przebój "You're A Woman" w interesujących wersjach zrealizowanych przez czołowych producentów.

Krist Van D wraz ze znanymi Wam popularnymi osobami z różnych dziedzin życia publicznego zapraszają Was do gorącego Miami, a dosłownie do wysłuchania i obejrzenia nowej propozycji muzycznej od Krist’a na tegoroczne lato.

A kto zaprasza i z kim możecie wybrać się do Miami - sprawdźcie sami oglądając video.

Zaproszenia Video: https://www.facebook.com/watch/?v=267185141274417

Słuchając piosenki i oglądając klip (który ma już prawie 400 tyś wyświetleń) można przenieść się mentalnie na plaże Miami i poczuć gorący klimat South Beach. Imprezowy charakter kawałka w stylu elektro pop sprawia, że słuchając go, nogi same zaczynają tańczyć i natychmiast mamy ochotę na dobrą zabawę.

Jak mówi sam Krist „Chciałbym aby mój nowy singiel MIAMI wprawiał wszystkich tego lata w pozytywny nastrój, i wyzwalał u ludzi tylko dobre wibracje”.

Krist rok 2020 rozpoczął od odświeżenia znanego z lat 80-tych hitu z repertuaru zespołu Bad Boys Blue pt. „You’re a Woman” Zrobiony przez Krist’a na nowo w bardzo współczesnym klimacie utwór jak i teledysk spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.

KRIST VAN D prawdziwe nazwisko Krystian Dobraszak to znany polski DJ i producent muzyczny mający na swoim koncie już kilka radiowych hitów, w których zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (wokalistka Benny Benassi), Niles Mason (wokalista David Guetty i Afrojack)


Najpopularniejsze jego hity to: „You Are The One”, „Feel Me”, czy „Be Without You” z Patricią Kazadi.

Zobaczcie teledysk: https://youtu.be/E2dVSNmUiBU  "MIAMI"  KRIST VAN D

Opracował : MTV24.TV 2020
Partnerem  MUZYCZNEGO LATA 2020 jest COMFORTRENT  www.comfortrent.com.pl 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica