Podwójna Platyna dla Szymona Chodynieckiego!

Podwójna Platyna dla Szymona Chodynieckiego!
Podwójna Platyna dla Szymona Chodynieckiego! ( wydawca płyty : Sony Music ) Debiutancki singiel Szymona Chodynieckiego, pt. „Sam na sam” zdobył już status podwójnej platyny! To niewątpliwie jeden z największych hitów ostatnich miesięcy.

Premiera singla odbyła się w czerwcu minionego roku. „Sam na sam” szybko zdobył popularność i przez wiele miesięcy był jednym z najchętniej granych utworów w stacjach radiowych, co uplasowało go w czołówce listy AirPlay.

Pod koniec 2015 roku KLIP do utworu został okrzyknięty polskim teledyskiem roku 2015. Wideo Szymona Chodynieckiego nominowane przez Vevo w kategorii POLAK POTRAFI uzyskało największą ilość głosów zostawiając w tyle m.in. „Naucz mnie” Sarsy.

Szymon ma zaledwie dwadzieścia jeden lat, sam pisze, komponuje i produkuje. Jest multiinstrumentalistą – gra na wiolonczeli, gitarze, fortepianie i perkusji. Obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą. Tymczasem już na początku maja Artysta zaprezentuje kolejny singiel.OBEJRZYJ lub POSŁUCHAJ „Sam na sam”

http://vevo.ly/VeX0oY

https://SonyMusicPoland.lnk.to/SamNaSamOBEJRZYJ lub POSŁUCHAJ drugiego singla Szymona „Drogowskaz”

http://vevo.ly/K1q5Ks

https://sonymusicpoland.lnk.to/Drogowskaz

***

facebook.com/szymon.chodyniecki/

Instagram: szymon_chodyniecki

 Żródło :  SONY MUSIC    , Wydawca : SONY MUSIC

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Wspólpraca :  "WIOSNA 2016 MTv24.TV " - HOTEL "ORLIK" ( Krynica Zdrój )  www.hotelorlik.pl  , wypoczynek przez cały rok , MUZYCZNE LATO Z MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica