Poleca : MTV24.tv Weź udział w Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie i wygraj wydanie singla w Kayaxie!

Poleca : MTV24.tv  Weź udział w Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie i wygraj wydanie singla w Kayaxie!
Poleca : MTV24.tv


Weź udział w Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie i wygraj wydanie singla w Kayaxie!

Ogólnopolski Festiwal Młodych Talentów zainicjowany został w 2007 r. Odwołuje się do bogatej tradycji szczecińskich Festiwali Młodych Talentów z lat 60-tych, które wygenerowały największe gwiazdy polskiej muzyki. Obecnie festiwal jest jednym z najważniejszych tego rodzaju niezależnych wydarzeń w kraju. To nowa energia polskiej muzyki.

Podstawowe zasady uczestnictwa w konkursie są następujące: należy przesłać dwa autorskie utwory. Żadne covery – chcemy wiedzieć, co sami potraficie stworzyć, a nie odtworzyć. Nagrodą główną jest pakiet promocyjny w wytwórni Kayax. Aby móc ją zdobyć należy zapoznać się z Regulaminem i wysłać Formularz Zgłoszeniowy na adres e-mail: 2014@festiwalmlodychtalentow.pl wraz z utworami. Zgłoszenie przyjmowane są do 30 września, do godz. 24:00. 7 października ogłoszona zostanie lista wykonawców, których zaprosimy na Przesłuchania Konkursowe w dn. 24 października w Szczecinie i docelowo – ogłoszenie wyników w dn. 25 października.

W jury konkursu zasiądą: Katarzyna Nosowka, Paweł Krawczyk, Piotr Metz i Przemysław Thiele.

Finał FMT odbędzie się 24 i 25 października w Arenie Szczecin. Pierwszego dnia będą miały miejsce przesłuchania konkursowe wykonawców wyłonionych spośród nadesłanych we wrześniu zgłoszeń. Drugiego dnia na fanów dobrej muzyki czeka istny maraton muzyczny, w ramach którego usłyszeć będzie można nieprzeciętnych wykonawców. Specjalnie dla FMT w solowym repertuarze wystąpi Katarzyna Nosowska. Swoje najnowsze tegoroczne albumy zaprezentują: Skubas, Fisz Emade, Pustki i Król. Produkcje te znajdują się w czołówce rankingów muzycznych tego roku. Na scenie pojawią się także jedni z najpopularniejszych w kraju szczecińskich wykonawców: Łona, Webber & The Pimps. Tego też dnia ogłoszony zostanie również zwycięzca festiwalowego konkursu.

24.10, godz. 17:00 – Przesłuchania konkursowe. Wstęp wolny.
25.10, godz. 16:00 – Koncert główny i ogłoszenie wyników konkursu. Wystąpią: NOSOWSKA, FISZ EMADE, SKUBAS, PUSTKI, KRÓL, ŁONA, WEBBER & THE PIMPS.

Bilety do nabycia w następujących punktach:
– Szczecińska Agencja Artystyczna, al. Wojska Polskiego 64, pon.-pt. w godz. 8:00-16:00
– bilety.fm
– eventim.pl
– ebilet.pl
– Salony Empik
– Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie, ul. Nadodrzańska 1

Poleca  :  MTV24.tv  / Małopolskie.tv
Opracował : Music Media Press  na podstawie  materiałów prasowych  dla  MTV24.tv / Małopolskie.tv


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica