Polsat SuperHit Festiwal 2017 (26-28 maja, Opera Leśna w Sopocie) Dzień 3

Polsat SuperHit Festiwal 2017  (26-28 maja, Opera Leśna w Sopocie) Dzień 3
 W ostatni weekend maja wszystkie drogi prowadzą do Sopotu. To właśnie tu, pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2017, na deskach Opery Leśnej spotkają się największe muzyczne gwiazdy, których płyty pokryły się platyną. 35 lat na szczycie rynku muzycznego świętować będzie rock’n’rollowy Muniek Staszczyk z zespołem T.Love. W sobotę najpopularniejsi wykonawcy, których piosenki nucimy codziennie słuchając radia, wystąpią w koncercie „Radiowy Przebój Roku”. I wreszcie 10. sceniczne urodziny będzie obchodzić Ewa Farna, jedna z najmłodszych i największych gwiazd muzycznych Polski i Czech. Zgodnie z tradycją w niedzielę pojedynki na żarty stoczą mistrzowie najlepszych polskich kabaretów. 


Dzień 3 Polsat SuperHit FestiwalSopocki Hit KabaretowyTrzeciego dnia festiwalu, scena będzie należała do kabaretowej elity, która zetrze się w pojedynku na najzbawienniejsze skecze i piosenki w „Sopockim Hicie Kabaretowym”. Wieczór pełen salw śmiechu i doskonałej rozrywki zapewnią nam kabaretowe gwiazdy m.in. Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak oraz Grzegorz Halama. Sopocki Hit Kabaretowy poprowadzą: Ewa Błachnio, Marcin “Jabbar” Wójcik
Polsat SuperHit Festiwal 2017 organizuje Telewizja POLSAT we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).


 Opracował : ONE FM / ONE RECORDS   dla  MTV24.TV
 Materiał  prasowy : TV POLSAT 
 Polecamy :  26-28.05. POLSAT SUPERHIT FESTIWAL  SOPOT  2017


 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica