Sebastian Małaczek współpracownik MTV24.TV NIE ŻYJE

Sebastian  Małaczek  współpracownik  MTV24.TV   NIE ŻYJE
Sebastian Małaczek w Radio ZET
 W poniedziałek ( 10 lipca ) nad ranem zmarł nasz serdeczny Przyjaciel, współpracownik - Sebastian Małaczek, współredagujący muzyczne rubryki MTV24.TV. Wierzymy, że rozpoczęte przez Niego projekty, będą kontynuowane przez ekipę One Media i One Fm,
W hołdzie Sebastianowi wydawnictwo I.D.MEDIA i ONE MEDIA zaplanowało wznowienie książki Ilony Adamskiej pt. "Ona w Jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach". To wyjątkowy projekt za który autorka otrzymała nagrodę MEDIALNE SMOKI w kategorii KSIĄŻKA ROKU 2013. We wstępie książki przyjaciele Sebastiana umieszczą specjalną dedykację.

- To dla nas ogromna strata. Wciąż nie mogę pogodzić się z odejściem Sebastiana. Ciepły, dobry, pomocny. Pracowity i niezwykle skromny. Miał zaledwie 21 lat. Wiemy, że nasze projekty nie przywrócą mu życia, ale chcemy sprawić, by znajomi i bliscy współpracownicy nie zapomnieli o nim. - powiedziała Ilona Adamska, szefowa portalu PLANETAKOBIET.COM.PL, wydawca i właścicielka agencji I.D.MEDIA.

Uroczystosci pogrzebowe  odbędą się w Radomiu  14.07.2017 , o godzinie  13.00 
Pokój jego duszy Na zdjeciu  Sebastian  Małaczek wręcza statuetkę "Złota  Nuta" dla zespolu KOMBI , na ręce  managera Wojciecha Korzeniowskiego  ( maj  2017 ) 

 Opracował :  Redackcja Muzyczna  MTV24.TV
Współpraca: ONE MEDIA / ONE FM 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica