WIOSNA 2014 składanka nr.1 na płycie VERBA z przebojem "Jesteś daleko" poleca: MAŁOPOLSKIE.TV

WIOSNA 2014  składanka nr.1  na płycie  VERBA z przebojem "Jesteś daleko" poleca: MAŁOPOLSKIE.TV
VERBA na składance "WIOSNA 2014" poleca:Małopolskie.TV
Wiosna 2014 to kolejna odsłona, bestsellerowej serii „cztery pory roku”, zapoczątkowanej składanką Zima 2012. Od tego momentu, nieprzerwanie, ukazują się cztery kompilacje rocznie, których tytuły odnoszą się do pór roku. Każda składanka to dwie płyty CD, na których znajdują się najgorętsze hity. Biorąc pod uwagę trendy rynkowe tracklista obejmuje zawsze największe przeboje playlist radiowych jak również utwory, które podbijają internet. Częstotliwość pojawiania się kolejnych odsłon serii pozwala być na bieżąco z tym co jest najchętniej słuchane i zdobywa największą popularność. Różnorodność stylów muzycznych (pop, dance, soul, rap, rock, club) sprawia, że każdy znajdzie na niej coś dla siebie.

Osobowości: Verba, Mesajah, Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Red Lips, Calvin Harris, Pitbull, P!NK, Marta Podulka, Natalia Szroeder, Saszan, Jacek Mezo Mejer, Jula, Ke$ha, Jasmine Thompson, Łukasz Zagrobelny, i wielu innych
Na płycie usłyszymy  najnowszy singlowy przebój zespołu VERBA "Jesteś daleko" nagranie które  podbiło min: TOP 5 PL HITS "Muzyczna Zima 2014" Małopolskie.TV   nagranie  uplasowało się  na miejscu "1" , a  w zestawieniu   TOP 20 PL HITS Małopolskie.TV  z tygodnia na tydzień  VERBA  pnie się do góry .
Głosy  na listy przebojów  oddajemy na adres: top20hits@interia.pl

Wydawca płyty : MY MUSIC  , Poleca : MAŁOPOLSKIE.TV

Komentarze

2014-02-20 19:19:56 - EwaH ip:178.182.9.138
Bo Verba jest najlepsza..
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica