8.X.2013 dzień premiery płyty zespołu RED LIPS ( My Music) ,poleca: Małopolskie.Tv & IN GROUP ( www.in-group.com.pl)

 8.X.2013 dzień premiery  płyty zespołu RED LIPS ( My Music) ,poleca: Małopolskie.Tv & IN GROUP ( www.in-group.com.pl)
Red Lips z nowym singlem i płytą (My Music) poleca: Małopolskie.TV
 "Czarne i białe" to drugi singiel z debiutanckiego albumu Red Lips, który ukaże się 8 października br. Utwór doskonale identyfikuje brzmieniową i muzyczną tożsamość kapeli, świetnie koresponduje z niepokorną osobowością Rudej. Front woman zespołu Red Lips, zaskoczyła Polskę nietuzinkowym wokalem i sceniczną energią w największym hicie tego lata "To co nam było".

"Naszym pomysłem na siebie, nie jest robienie hitów, ale utworów, które będą wyróżniać się spośród innych brzmieniem, wokalem czy elementami, które są i będą charakterystyczne dla Red Lips. Jeśli przy okazji pokocha je Polska, to nie mam nic przeciwko :)" – mówi Ruda.

"Czarne i białe" balansuje pomiędzy przesterowanymi gitarami, nonszalancką interpretacją wokalną, zaskakującym solo i figlarną kompozycją, budującą napięcie od początku do końca. Obecnie zespół pracuje nad produkcją teledysku, który ukaże się równolegle z wydaniem płyty.

"Stawiamy na nowoczesny design i minimalizm – do czego zobowiązuje nas sam tytuł i charakter utworu, dlatego też kluczowa dla klipu będzie postprodukcja zdjęć" – zdradzaRed Lips.

http://www.youtube.com/watch?v=S7yFCzLLD5Q

Tekst do utworu został napisany przez Rudą, a kompozycję stworzył Łukasz Lazer. Singiel z pewnością podbije playlisty największych ogólnopolskich stacji radiowych.

Wydawca płyty : MY MUSIC 
Poleca:  MAŁOPOLSKIE.Tv ( www.malopolskie.tv ) 
Współpraca:  PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl ) - partner technologiczny  
                     IN GROUP  ( www.in-group.com.pl ) - TRAVEL CARE - PREMIUM CAR - 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica