Filip Moniuszko "Zachłannie" przebój na "jesień 2013" poleca : Małopolskie.Tv & Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA ( www.farmona.pl )

 Filip Moniuszko "Zachłannie" przebój na "jesień 2013" poleca : Małopolskie.Tv  & Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA ( www.farmona.pl )
FILIP MONIUSZKO z przebojem na "jesień 2013" poleca: Malopolskie.Tv
 Najnowszy teledysk Filipa Moniuszko "Zachłannie" powstał w Warszawie, w wyjątkowych praskich i mokotowskich zaułkach, z wyjątkowymi ludźmi. Autorem muzyki jest Filip, natomiast tekst napisał Mateusz Krautswurst.

Jest ciemno. Na stoliku stoi stary projektor 8 mm, pod nim leżą książki. Do pokoju wchodzi Filip, siada na fotelu obok projektora. Włącza go. Cały pokój wypełnia się ciepłym kolorem. Filip podnosi wzrok na ekran. Widzimy amatorskie wideo. Śliczną dziewczynę, która uśmiecha się do kamery. To Marcela Leszczak, kontrowersyjna finalistka Top Model. Wideo to zlepek zdarzeń z długiego, namiętnego i burzliwego związku.

Produkcją teledysku zajął się Wojtek Jeżowski z Black Rabbit, autor docenionego w kraju i na świecie filmu "There is a city" (o godzinie "W"). Na planie oprócz Marceli , pojawili się przyjaciele Filipa.

Po dłuższej, aczkolwiek jak widać pełnej pracy przerwie Filip powraca, z nową ale już solową propozycją. To bardzo ważny moment w jego życiu.

http://www.youtube.com/watch?v=poChLAtfRAk

Filip Moniuszko jest potomkiem słynnego kompozytora Stanisława. Wokalista brał udział w brytyjskim "Idolu", gdzie doszedł do półfinału. W Polsce jego talent objawił się w pierwszej edycji "The Voice of Poland". Filip trafił do drużyny Kayah. Jeszcze w trakcie programu otrzymał propozycję współpracy od zespołu Pectus i to właśnie dzięki niej powstały utwory "Nie odmawiam" i "Kiedy ciebie brak" uwielbiane przez fanów.

Dla widzów głosujących na TOP 20 HITS  , TOP 20 PL HITS  MAŁOPOLSKIE.TV  , mamy zestawy kosmetyków  od firmy  FARMONA  , i płyty  z przebojami "Lato 2013"  od firmy  CARO. Osoby które w miesiącu wrześniu  wyslą swoje propozycje muzyczne zostaną rozlosowane upominki. Propozycje  przesyłamy na adres; top20hits@interia.pl 
 
 Fundatorami nagród są : 
 LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA ( www.farmona.pl ) 
 Wynajem samochodów, transport KRAKÓW - TRÓJMIASTO  ( www.car-o.pl ) 

 Współpraca: PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl ) - partner technologiczny 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica