"Jesień 2013" już jest premiera 17.09.2013 od My Music "Składanka wielkich gorących przebojów" poleca: Małopolskie.TV & IN GROUP ( www.in-group.com.pl)

"Jesień 2013" już jest premiera 17.09.2013 od My Music  "Składanka wielkich gorących przebojów" poleca: Małopolskie.TV   & IN GROUP ( www.in-group.com.pl)
"Jesień 2013" już jest od 17.09. poleca: Małopolskie.TV
 Już jest , "Jesień 2013" nadeszła prosto od My Music , "Jesień 2013" to zestaw gorących przebojów na dwóch płytach  na jesienne wieczory. Płyta która bije rekordy popularności sprzedaży. Każda z z serii "Cztery Pory Roku" płyt to prawdziwy hit  i tak zapewne też będzie z najnowszą  płytą "Jesień 2013" .

 Napisanie czegoś nowego i oryginalnego, o nowej składance z serii "Cztery Pory Roku", nie należy do łatwych zadań. Szczególnie, kiedy wydane w tej serii składanki są już bestsellerami na polskim rynku. Po prostu o tym, co najlepsze, nie trzeba wiele pisać :) Seria składanek "Cztery Pory Roku" broni się niczym innym, jak tylko muzyką. Mistrzowie w tworzeniu takich kompilacji, czyli wytwórnia MyMusic od lat wie, jak to robić i zawsze wybiera najlepsze piosenki, które w danej chwili są lub będą przebojami. SkładankaJesień 2013 to obok dobrze znanych hitów, również piosenki premierowe. JulaCalvin HarrisLiberNatalia SzroederAlain ClarkEnejJames Arthur, Sylwia Grzeszczak,ClaydeeEwelina LisowskaRed LipsMarta Podulka to tylko niektórzy artyści, których przeboje znajdziecie na tej rewelacyjnej składance.

Jesień w słonecznym nastroju? Nie żałuj grosza, zafunduj sobie moc i energię najlepszej muzyki.

Płyta dostępna w dobrych sklepach muzycznych.
Wydawca płyty firma : MY MUSIC 

 Poleca : Małopolskie.TV  & PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl ) -partner technologiczny 
 Współpraca : IN GROUP ( www.in-group.com.pl )  TRAVEL CARE - PREMIUM CAR -

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica