Już jest "To Co Nam Było" - RED LIPS ( wyd. My Music ,premiera 08.10.2013) ,poleca; MAŁOPOLSKIE.TV & TOP 20 PL HITS Małopolskie.TV - współpraca; CARO ( www.car-o.pl)

 Już jest "To Co Nam Było" - RED LIPS ( wyd. My Music  ,premiera 08.10.2013) ,poleca; MAŁOPOLSKIE.TV & TOP 20 PL HITS Małopolskie.TV - współpraca; CARO ( www.car-o.pl)
RED LIPS płyta od 08.10.2013 (My Music) poleca; Małopolskie.TV
 Premiera albumu Red Lips - To co nam było będzie ma miejsce j 8 października(wtorek) . Do singla zostanie wyprodukowany teledysk. Płyta  zawiera 11 kompozycji plus 2 bonus tracki, wszystkie kompozycje zostały zarejestrowane, zmiksowane i wyprodukowane w RED LIPS’owym Studio.

"Na płycie znajdą się kompozycje , które powstawały w naszej pracowni przez ostatnie trzy lata, będzie można usłyszeć na niej inspiracje muzyczne, które towarzyszyły nam przez ten cały okres. Generalnie całość materiału została napisana przez Rudą (teksty) i Lazera (muzyka) – choć czasami i Ruda przejęła rolę kompozytorki linii melodycznych i rolę producentki. Wsparli nas tez nasi przyjaciel w kwestii testów do dwóch kompozycji, Roch Poliszczuk, z którym to także zarejestrowaliśmy wersję audio oraz wideo, który jest autorem tekstu do "To co nam było" oraz Przemysław Wałczuk (autor tekstu do utworu: "Tarantino")" – mówi Ruda Lazer

Płyta nie powstała by gdyby nie najlepsza sekcja w Polsce czyli Marcin PIROMAN Romanowski (bas) oraz Robert SOPEL Sopala (perkusja). Nad realizacją i miksami czuwali Lazer Ruda – RED LIPS

Album dostępny w dobrych sklepach muzycznych.

 Wydawca płyty : MY MUSIC 

  Płytę poleca: MAŁOPOLSKIE.TV  ( www.malopolskie.tv ) 
                      TOP 20 PL HITS MAŁOPOLSKIE.TV - polskie przeboje ( www.malopolskie.tv)

  Współpraca: PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl ) -partner technologiczny telewizji Małopolskie.tv .
     Firma "CARO" - wspiera kulturę i Małopolskie.Tv  , Wynajem samochodów  , transport
       - KRAKÓW - TRÓJMIASTO - 
     Zapraszamy  na  : www.car-o.pl 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica