"Mon Âme" singiel promujący nowy album Michała Kwiatkowskiego pt. "Chopin etc.". Poleca: MAŁOPOLSKIE.TV & "Muzyczna Zima 2014" z TEEKANNE

"Mon Âme" singiel promujący nowy album Michała Kwiatkowskiego pt. "Chopin etc.". Poleca: MAŁOPOLSKIE.TV & "Muzyczna Zima 2014" z TEEKANNE
Michał Kwiatkowski ( wyd.My Music) poleca:Małopolskie.TV
"Mon Âme" to pierwszy singiel promujący nowy album Michała Kwiatkowskiego pt. "Chopin etc.". Album ten jest wypadkową fascynacji artysty kompozycjami Fryderyka Chopina i ich wpływem na światową muzykę rozrywkową. Przez lata Chopin stawał się inspiracją dla twórców takich jak: Serge Gainsbourg, Jane Birkin czy Donna Summer. Do tego elitarnego grona dołącza właśnie Michał, który jako jeden z nielicznych Polaków osiągnął sukces komercyjny we Francji.

http://www.youtube.com/watch?v=ZHym6WLs9Yc

Projekt "Chopin etc." to nie tylko album długogrający, lecz przede wszystkim zapowiedź występów live, które łączą muzykę z teatrem. To przedstawienie jest idealnym dopełnieniem koncept albumu, ukazaniem Michała w zupełnie nowej roli. Premiera płyty odbędzie się w pierwszej połowie 2014 roku. W wieku trzydziestu lat i po trzech solowych płytach Michał Kwiatkowski wyrusza w nową podróż: związaną ze spektaklem i płytą zainspirowaną w stu procentach dziełami swojego rodaka, łącząc muzykę klasyczną z dźwiękami pop. Trzeba przyznać, że ten młody artysta ma szczególne podejście do wirtuoza:

"Chopin jest dla mnie kimś więcej niż wielkim kompozytorem. To jego dzieło sprawiło, że zacząłem naukę gry na fortepianie, która trwała przez 8 lat w szkole muzycznej. Tak jak on wyjechałem z Polski w bardzo młodym wieku, ponad dziesięć lat temu."

Wydawca : MY MUSIC   , Poleca : Małopolskie.TV ( www.malopolskie.tv ) , Małopolskie Radio ( www.malopolskieradio.pl )
Współpraca "Muzyczna Zima 2014"Małopolskie.TV i TEEKANNE -porducent smaków herbat na zimę 2014

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica