MDNA World Tour - MADONNA płyta CD i DVD premiera : 10.09.2013 konkurs dla widzów Małopolskie.TV

MDNA World Tour - MADONNA  płyta CD i DVD premiera : 10.09.2013  konkurs dla widzów Małopolskie.TV
MDNA World Tour -MADONNA poleca Małopolskie.TV
 10.09.2013, to data którą każdy fan "królowej" muzyki "pop" zna na pamięć. Tego dnia pojawi się oficjalnie w sprzedaży płyta CD, DVD i Blue-Ray zatytułowana "MDNA World Tour - MADONNA. Wydawnictwo idealnie zaspokoi gusta fanów jak i koneserów "królewskich" widowisk koncertowych.

 Trwające aż dwie godziny show w ramach trasy MDNA było najpopularniejszym koncertem w 2012 roku! Tournée objęło aż 29 kraje, gdzie bilety na 88 koncertów zostały całkowicie wyprzedane! Madonna oraz jej dziesięcioosobowy zespół na czele z dyrektorem artystycznym Kevinem Antunes wraz z 25 tancerzami wykonali żywiołowy, dwugodzinny spektakl, który zachwycił i oczarował ponad 2,2 miliony fanów!
 
„Madonna spędziła sześć miesięcy osobiście edytując materiał filmowy z 30 kamer z kilku koncertów, aby stworzyć MDNA DVD. Jej zaangażowanie przy każdej klatce, każdym szczególe, doprowadziło do przedstawienia wydarzenia według jej wizji artystycznej. Każda piosenka jest jak krótki film. W jednej minucie jesteście w filmie akcji, a w drugiej w musicalu. To lepsze niż filmy 3D w IMAX i doprowadzi nawet olimpijczyka do utraty tchu” – skomentował reżyser show Danny B. Tull.
 
Utwory, które znajdziecie na wydawnictwie to m.in. „Girls Gone Wild” oraz „Gang Bang” z ostatniego albumu MDNA, który zadebiutował na 1. miejscu w 35 krajach, ale także klasyki takie jak „Hung Up”, „Express Yourself”, „Vogue”, „Open Your Heart”, „Like A Prayer” i „Celebration”.
 
„Mój koncert to podróż... podróż duszy od ciemności do światła. To po części teatralne przedstawienie muzyczne, częściowo spektakl, a czasem kameralny występ. Wiem, że do wielu ludzi będzie to przemawiać. To bardzo dla mnie ważne, jako artystki, aby przekaz nie został wyrwany z kontekstu. Musi zostać obejrzane z otwartym umysłem, od początku do końca. Jestem pewna, że jeżeli zostanie pokazane w ten sposób, widz zostanie zainspirowany i będzie chciał uczynić świat lepszym miejscem... oczywiście to jest moim zamiarem”, zdradza Madonna.

 Wydawca materiału : UNIVERSAL MUSIC POLSKA  
  Materiał promocyjny dzięki uprzejmości firmy UNIVERSAL MUSIC POLSKA 
 
  Płytę poleca : Małopolskie.TV

  Dla widzów mamy upominki  ufundowane przez : 

  LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH "FARMONA" ( www.farmona.pl ) 
  TRANSPORT-WYNAJEM SAMOCHODÓW - KRAKÓW - TRÓJMIASTO  ( www.car-o.pl ) 

   Upominki rozlosujemy wśrod osob głosujących na TOP 20 HITS  i TOP 20 PL HITS 
   telewizji MAŁOPOLSKIE.TV. W losowaniu  upominków biorą maile nadesłane w dniach : 
   26.08 do 30.08. 2013 . Głosy wysyłamy na adres: top20hits@inetria.pl 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica