Red Lips premiera płyty 08 .10.2013 , poleca; Małopolskie.Tv & Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA ( www.farmona.pl )

Red Lips  premiera płyty  08 .10.2013  , poleca; Małopolskie.Tv &  Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA ( www.farmona.pl )
8.X.2013 płyta zespołu RED LIPS ,poleca:Malopolskie.TV
 Premiera albumu Red Lips - To co nam było będzie miała miejsce już  8 października. Równolegle z premierą zespół zaprezentuje kolejny singiel z debiutanckiej płyty, który ukaże się w rozgłośniach radiowych na początku października. Do singla zostanie wyprodukowany teledysk. Płyta będzie zawierać 11 kompozycji plus 2 bonus tracki, wszystkie  kompozycje zostały zarejestrowane, zmiksowane i wyprodukowane w RED LIPS’owym Studio.

„Na płycie znajdą się kompozycje , które powstawały w naszej pracowni przez ostatnie trzy lata, będzie można usłyszeć na niej inspiracje  muzyczne, które towarzyszyły nam przez ten cały okres. Generalnie całość materiału została napisana przez Rudą (teksty) i Lazera (muzyka) – choć czasami i Ruda przejęła rolę kompozytorki linii melodycznych i rolę producentki. Wsparli nas tez nasi przyjaciel w kwestii testów do dwóch kompozycji, Roch Poliszczuk, z którym to także zarejestrowaliśmy wersję audio oraz wideo, który jest autorem tekstu do „To co nam było” oraz Przemysław Wałczuk (autor tekstu do utworu: „Tarantino”)” – mówi Ruda i Lazer
Płyta nie powstała by gdyby nie najlepsza sekcja w Polsce czyli Marcin PIROMAN Romanowski (bas) oraz Robert SOPEL Sopala(perkusja). Nad realizacją i miksami czuwali Lazer i Ruda – RED LIPS

TRACKLISTA

1. XYZ… (intro by Lazer)
2. To co nam było (feat. ROCH)
3. Czarne i Białe
4. Tarantino
5. Klatka i Smycz
6. Ej, Życie!
7. Instrukcja Obsługi
8. Ludzie z tektury
9. Nie samym chlebem
10. To co nam było (feat. ROCH)
11. Zanim Odejdziesz
12. To co nam było (Spooky Kid remix)
13. To co nam było (Hary Dubstep) 

 Zapraszamy do oddawania  głosów na TOP 20 HITS  i TOP 20 PL HITS  MAŁOPOLSKIE.TV, wśród osób oddających głosy na listy przebojów mamy specjane  upominki w postaci zestawów kosmetyków  firmy FARMONA  ( www.farmona.pl )  i firmy  "CARO" - transport , wynajem samochodów  KRAKÓW - TRÓJMIASTO  ( www.car-o.pl ) 

Fundatorami upominków są : 
LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA  ( www.farmoan.pl ) 
FIRMA "CARO" transport , wynajem samochodow  KRAKÓW - TRÓJMIASTO ( www.car-o.pl ) 

Współpraca: PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl ) - partner technologiczny 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica