Transoriental Orchestra - KAYAH , idealna płyta na "Muzyczną Zimę 2014"Małopolskie.TV i TEEKANNE

Transoriental Orchestra - KAYAH , idealna płyta na "Muzyczną Zimę 2014"Małopolskie.TV i TEEKANNE
Kayah , płyta na "Muzyczną Zimę 2014" poleca MAŁOPOLSKIE.TV
"Muzyczna Zima 2014"Małopolskie.Tv i TEEKANNE , prezentuje kolejny krążek tegorocznej zimy i karnawału 2014. Wspaniały głos Kayah, nie powtarzalna muzyka i wykonanie. To wszystko sprawia iż najnowsza płyta tej "wokalnej królowej" stał się już "Złotym" krążkiem a ma wielkie szanse na blask "Platyny" Poleca: Małopolskie.TV , TEEKANNE-partner "Muzycznej Zimy 2014" -producnet smaków herbat na zimę 2014 , Dee Jay Mix CLub   , i  Firma RELOOP ( www.reloop.com.pl ) -partner technologiczny Małopolskie.TV

Płyta na "Muzyczną Zimę 2014"  :
 
Kayah zaprasza w egzotyczną podróż. Transoriental Orchestra to niezwykły projekt. Wszystko zaczęło się od wielkiej muzycznej miłości Kayah do muzyki world. Artystka od dawna planowała nagranie albumu właśnie w tej stylistyce. Impulsem do rozpoczęcia pracy nad materiałem okazało się zaproszenie Kayah do występu na festiwalu Warszawa Singera. Specjalnie na potrzeby tego jednego koncertu powstał niezwykły projekt - Transoriental Orchestra.

Kayah do współpracy zaprosiła Atanasa Valkov, kompozytora filmowego i producenta muzycznego. Wspólnie wybrali do projektu wybitnych instrumentalistów oraz solistów pochodzenia polskiego, ukraińskiego i irańskiego, co dodatkowo poszerza muzyczny dialog i nadaje charakter autentycznej wielokulturowości projektu. W instrumentarium zespołu znalazły się niespotykane instrumenty, takie jak: cymbały, santur, oud, saz, lutnie, flety, piszczałki i wiele innych. Repertuar T.O. to ogromne wyzwanie. Na płycie znalazły się pieśni żydowskie z różnych regionów Europy i Bliskiego Wschodu. Ta różnorodność geograficzna ma oczywiście odzwierciedlenie w muzyce, w której słychać brzmienia bałkańskie, perskie, słowiańskie, afrykańskie no i oczywiście żydowskie. To także różne języki, z jakimi musiała zmierzyć się Kayah - śpiewa po hebrajsku, w jidysz, ladino i arabsku.

Poleca : MAŁOPOLSKIE.TV ( www.malopolskie.tv ) MAŁOPOLSKIE RADIO ( www.malopolskieradio.pl )
Współpraca : RELOOP - partner technologiczny Małopolskie.TV
                      TEEKANNE - porducnet smaków herbat na muzyczną zimę 2014 
                       DEE JAY MIX CLUB - muzyka na "Muzyczną Zimę 2014 "

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica