Amazing – Stroke 69 " Przebój Karnawału 2016" na żywo w Polsce

Amazing – Stroke 69 " Przebój Karnawału 2016" na żywo w Polsce
STROKE 69 w Polsce
W dniach 14.IV-17.IV. zespół Stroke69 m,odwiedzi Polskę. W trakcie spotkania z mediami , zagrają trzy koncerty w muzycznych klubach naszego kraju. Przyjazd muzyków połączony jest z promocją ich płyty która trafi w ręce wszystkich djów zrzeszonych w Dee Jay Mix Club. Mediów i fanów chłopaków którzy przylatują z Rumunii. Nie zabraknie wywiadów dla telewizji ATV i MTV24.TV. Koncerty zaplanowano w Płocku , Tychach  i Zakopanem .
Zespół  Stroke 69 jest jednym z najświeższych odkryć muzyki house pochodzących z  Rumuni . W 2018 roku Sly rozpoczął pracę nad tym projektem ze swoim przyjacielem DJ White . Przełomnastapił w 2011 wraz zwydaniem przebojowego singla " Beautifule smile" . W 2012 roku Dj White został nagrodzony za ten singiel " Transilvanian Music Awards"a rok puźniej otrzymali nagrodę "publiczności" i mediów .  Aktualny gorąco przyjmowany przez publiczność jest singiel "Amazing" , który  stał się jednym z przebojów minionego karnawału 2015/2016 roku..
Telewizja MTv24.TV będzie media patronem kwietniowego pobytu Stroke 69 w Polsce. Nie zabraknie płyt z autografem dla naszych widzów.. Zapraszamy na koncerty .
Stroke 69 , w trakcie koncertów otrzyma specjalną statuetkę  od naszych widzów i czytelników Planety Kobiet i  telewizji ATV. za przebój "Amazing"  i  talnet muzyczny roku 2015.

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Media Patron at koncertów STROKE 69  :  Telewizja  MTV24.TV  , Telewizja ATV  , PLANETA KOBIET , IMPERIUM KOBIETKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica