Muzyczne Lato 2016 MTV24.TV : „You & Me” - Krist Van D

Muzyczne Lato 2016 MTV24.TV : "You & Me" - Krist Van D
Krist Van D w MTV24.TV
"Muzyczne Lato - Planeta Hitów MTV24.TV " 2016 roku, i kolejny przebój serwowany przez wielkiego producenta i dj-a Krist Van D , który już w sierpniu odwiedzi "Muzyczne Lato 2016" MTv24.TV / ATV / Planeta Kobiet /. Spotkanie z fanami będzie okazją do premiery specjalnej promocyjnej płyty z największymi przebojami artysty i jubileuszowego koncertu z okazji 15 lecia pracy na muzycznej scenie.
 MUZYCZNE LATO 2016 - PLANETA HITÓW  MTV24.TV  prezentuje  NUMER 1 RENT ( www.numer1rent.pl )You & Me” - Krist Van D z ważnym przekazem. na "Muzyczne Lato - Palneta Hitów  2016 "


DJ i producent Krist Van D prezentuje nam kolejny utwór: „You & Me”. Singiel ten to świetna propozycja na nadchodzące lato do tanecznej zabawy, przy której jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że wszyscy w każdym momencie jesteśmy odpowiedzialni za to, co nas otacza, co dzieje się wokół. Ale „You & Me” to nie tylko ważny przekaz – to także solidna porcja lekkiej muzyki house, która wraz z ciepłym głosem wokalistki pozostaje na długo w głowie już po pierwszym odsłuchaniu.


Jako artysta świadomy, posiadający moc oddziaływania na swoich słuchaczy, Krist Van D w tym utworze postanowił wyjść poza klimat wyłącznie zabawowo-imprezowy, zachęcając słuchaczy do głębszej refleksji. Patrząc na to, co aktualnie dzieje się w Polsce, w Europie, na Świecie, w „You & Me” artysta daje wyraźny przekaz skierowany do wszystkich: ludzi młodych, ludzi starszych, ludzi o wszystkich poglądach i kolorach skóry, ludzi wszystkich wyznań: bezustannie szukajcie harmonii i rozwiązań zapewniających pokój i stabilność jutra na Świecie!


Teledysk do singla nagrywany był w Berlinie. To miasto zostało wybrane jako plan klipu nieprzypadkowo: wszak Berlin to Miasto-Symbol – miasto jeszcze nie tak dawno podzielone „murem berlińskim”, który na wiele dziesiątków lat rozdzielił rodziny, rozdzielił przyjaciół – murem, przy którego próbach sforsowania zostało zastrzelonych wielu, często bardzo młodych ludzi. Trzeba cały czas pamiętać o tych wydarzeniach, aby ponownie nie wznosić murów – zarówno fizycznych, jak i tych duchowych pomiędzy nami.


Bawiąc się w rytm „You & Me” warto pamiętać o tym, co chce tym utworem przekazać nam artysta - nie tylko przez najbliższe lato, ale przez całe życie – abyśmy zawsze wszyscy mogli żyć i realizować siebie w pokoju. ŚWIAT MAMY TYLKO JEDEN I NIE MOŻEMY GO ZNISZCZYĆ – PAMIĘTAJMY O TYM - YOU & ME, EVERYTIME!


Przy swoich poprzednich produkcjach Krist Van D współpracował m. in. z takimi wykonawcami jak Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (Benassi Bros), czy Niles Mason (David Guetta, Afrojack).

 Opracował : Music Media Press  dla MTV24.TV
 Współpraca :  Wypożyczalnia samochodów  NUMER 1 RENT ( www.numer1rent.pl )  partenr  "Muzycznego Lata 2016"
 


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica