Płyty DJ.INOX i książki Ilony Adamskiej kolejne zestawy na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"

Płyty DJ.INOX   i książki Ilony Adamskiej  kolejne zestawy na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"
Upominki na "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV"
Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV w naszej telewizji trwa do ostatniego dnia kalendarzowego lata 2015 , co daje nam jeszcze kilak tygodni wspólnej wakacyjnej zabawy. Będziemy w Warszawie , Krynicy -Zdrój , Katowicach .Wspólne listy przebojów i zabawa, spotkania z gwiazdami i dźwiękowe wydania list przebojów z słodkim poczęstunkiem od firmy Steskal.
Dla widzów MTV24.TV , mamy pięć takich zestawów które składają się z książki idealnie pasującej na letnie upalne wieczory  Ilony Adamskiej  " Szczęście na wagę złota -czyli jak osiagnać sukces" ( książka nominowana jest do nagrody naszej telewizji w plebiscycie  "najpopularniejsi  lata 2015" w kategorii "Lektura lata 2015" wraz znajnowszym albumem  DJ.INOX feat: NICK SINCKLER  "Light Up The Night" , płyta zawiera dodatkowo płytę dvd.
Aby zdobyć  zestaw MTV24.Tv wystarczy  w piątek 14 sierpnia  o godiznie 8.00  napisać i wysłać maila na adres: mmp@poczta.fm  , w temacie wpisując "Muzyczne Lato 2015 MTv24.TV" , w treści oddajemy  głos  w plebiscycie naszej telewizji  , a glosujemy  na :

 DJ.INOX  (  Dj/producnet  lata 2015 )
 LOOKS   ( debiut lata 2015  - muzyka  taneczna )
ILONA ADAMSKA  ( autorka lata  książka  " Szczęście na wagę złota czyli jak osiagnać sukces "

Pierwsze pięć osób które przyślą swoje glosy obdarujemy zestawem upomnkowym  które ufundowali :
DJ.INOX  i   I.D.MEDIA , osoby nagrodzone otryzmają od nas zwrotną korespondencję .

Zapraszamy do wspólnej zabawy  "Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV "

POLECAMY :
Już 22 sierpnia w amfiteatrze w Rabce Zdroju odbędzie się ekskluzywna Gala organizowana przez Battle of Warriors pod nazwą "Górale vs Reszta Polski". Udział w niej bierze Maciej Kiełbasa trenujący pod okiem Łukasza Jarosza w klubie "Jarosz Fight Club". Telewizja MTV24.TV oraz Agencja I.D.MEDIA zostały partnerami medialnymi walk Macieja i wspierają go wizerunkowo.

Sesja zdjęciowa została wykonana na terenie O.W.MIMOZA (Muszyna). Autorem jest Konrad Rogoziński. Maciej Kiełbasa, podczas swojej walki, wystąpi w specjalnie zaprojektowanym na tę okazję stroju oraz weźmie udział w sesji zdjęciowej, która odbędzie się zaraz po odbytej walce w jednym z hoteli SPA na terenie Małopolski. Projekt i wykonanie stroju firma: SMASH X-WEAR (www.smmash.eu). O energetyczny poziom walki, sesji zdjęciowej i przygotowań do kolejnych pojedynków zadba KOMODO (www.komodo24.pl).

W dniach 11-13 września zapraszamy czytelników do przepięknej i malowniczej Krynicy - Zdrój, w której odbywać będzie się kolejna edycja PZU FESTIWAL BIEGOWY 2015 (www.festiwalbiegowy.pl). Będziemy obecni na muzycznej scenie z naszymi zaprzyjaźnionymi artystami muzyki pop i dance. Szukajcie także stoisk reklamowych agencji I.D.Media i Regio Records.

Na trasach biegowych reprezentować będzie nas zawodnik kickboxingu Maciej Kiełbasa, którego wspierać w biegach będą: PROMIXX.PL (www.promixx.com.pl) i SMMASH X-WEAR (www.smmash.eu). Szczegóły naszego sportowo - muzycznego pobytu w Krynicy - Zdrój na naszej stronie już od 15 sierpnia. Partnerem relacji dla Planety Kobiet jest KOMODO.

Jeśli chcesz gościć muzyczną ekipę MTV24.TV, zjeść smaczny tort firmy STESKAL (www.steskal.com.pl), brać udział w licznych konkursach z nagrodami, wysłuchać największych przebojów lata - zaproś nas do siebie, do swojego obiektu wypoczynkowego. Zapraszamy do współpracy! Zgłoszenia przesyłamy na adres: mmp@poczta.fm lub telefonicznie: 506-784-988.

Opracował : MTV24.TV
Współpraca  : Music Media Press dla MTV 24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica