EFL.FM i MTV24.TV "TOP 15 PL HITS" , Not: 439 / 440 , z dnia 04.12./07.12.2019 rok

EFL.FM i MTV24.TV "TOP 15 PL HITS" , Not: 439 / 440 , z dnia 04.12./07.12.2019 rok
Zapowiadana nowa stacja radiowa telewizji MTV24.TV , staje się faktem . Szukajcie EFL.FM , rozgłośnia o zasięgu globalnym , dzięki internetowi . Do słuchania na trzech stronach internetowych . TOP 15 PL HITS znajdzie swoją stała pozycję w piątkowe wieczory .Partnerem rozgłośni jest firma EASY-FIT LOOKER RESTAURANT - Catering Dietetyczny ( www.easyfitlook.pl ) . Przypominamy o trwającym plebiscycie na TOP 10 MIETKA JURECKIEGO który w tym roku obchodzi swoje 45 lecie pracy artystycznej . Specjalny jubileuszowy koncert z wieloma niespodziankami wyprodukuje EFL i Music Media Press. Gościem specjalnym koncertu będzie Staszek Głowacz ,artysta który pisze wspaniałe , mądre i trafne teksty do kompozycji Mietka Jureckiego. Obu wykonawców zobaczymy na kwietniowym koncercie transmitowanym dzięki telewizji mtv24.tv i radia EFL.FM.


Głosy wysyłamy drogą SMS na numer : 510 223 506 ( opłata wg cennika standardowego sieci Orange ) bez dodatkowych opłat. Wysyłamy 10 SMS jednego numeru w ciągu 24h , wpisujemy tytuł i wykonawcę , imię nadawcy i jakiej miejscowości wysyłamy głosy.


45 lat na muzycznej scenie MIETEK JURECKI , 10 lat telewizji MTv24.TV 5 lat naszego plebiscytowego partnera Easy_Fit Looker Restaurant wraz z energią przez cały rok z SPRING ENERGY DRINK, zapraszamy do udziału w plebiscycie TOP 10 MIETKA JURECKIEGO.Mietek Jurecki o nowym 3 płytowym albumie :

"W trakcie swojej 45-letniej kariery skomponowałem olbrzymią liczbę piosenek. Podczas wybierania utworów które chciałem z okazji mojego jubileuszu ponownie nagrać i umieścić w tej pozycji wydawniczej, zmuszony zostałem do zrobienia wstępnej selekcji, podczas której z bólem odrzuciłem dużo pięknych piosenek. W końcu ograniczyłem ich liczbę do 70-ciu i wówczas zaczęły się problemy. Nie byłem w stanie zrezygnować z żadnej z nich. W końcu musiałem skonstruować klucz, według którego ostatecznie wybrałem właściwe moim zdaniem piosenki. Postanowiłem dać "drugie życie" utworom które z różnych powodów przepadły w mediach. Wziąłem też pod uwagę piosenki, które z powodu różnych uwarunkowań zostały moim zdaniem źle zagrane, zaśpiewane, nagrane i zaaranżowane zarówno przeze mnie jak i przez innych wykonawców.
Ponieważ przypomniało mi się hasło z lat 60-tych ubiegłego wieku "Tysiąc szkół na Tysiąclecie", więc w ten sposób z okazji 45-lecia swojej pracy artystycznej możecie Państwo usłyszeć 45 moich piosenek z tekstami wybitnych polskich autorów. Natomiast ze względu na fakt, iż za dwa lata (jeżeli dożyję) osiągnę wiek emerytalny i wówczas nie będę nagrywał kolejnego "podsumowującego" CD, lecz płyty z kolejnymi nowymi utworami, więc postanowiłem w formie bonusu dołączyć do tej kolekcji jeszcze dwie piosenki. Życzę miłego odbioru!" - Mietek JureckiKażdy widz MTv24.TV może ułożyć swój top Mietka Jureckiego . Wysyłamy do dnia 15.grudnia tytuły swoich ulubionych nagrać z tej bogatej kariery .Wybrane tytuły wysyłamy tylko na : malopolskietv@.interia.pl , w temacie wpisujemy MIETEK JURECKI - PLEBISCYT , w treści TRZY tytuły piosenek , wraz z imieniem i miejscowością z której głosujecie.

Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy 5 najnowszych płyt artysty "BOŻA KRÓWKA" , zestawy napojów SPRING ENEGY DRINK , wraz z specjalnymi tygodniowymi dietami od www.easyfitlook.pl - zdrowo jemy przez cały rok.

EFL.FM i MTV24.TV "TOP 15 PL HITS" , Not: 439 / 440 , z dnia 04.12./07.12.2019 rok

   1.  NAJNOWSZY KLIP - DAWID PODSIADŁO
   2.  SŁONECZNE POPOŁUDNIE -  MIETEK JURECKI
   3.  TYLKO Z TOBĄ - PLAC ZABAW
   4.  SAGAPAO , KOCHAM ,PRAGNĘ - NIKOS RUSKETOS & ORFEUSZ
   5.  OŁÓW - MUNIEK STASZCZYK
   6.  LAWINA MIŁOŚCI - STASZEK GŁOWACZ & BARTAS SZYMONIAK
   7.  ŻMIJOWISKO - PAWEŁ DOMAGAŁA
   8.  DOBRANOC ZIEMIO - ZDZISŁAWA SOŚNICKA
   9.  DAJ MI ŻYĆ - PIOTR CUGOWSKI 
 10.  JANUSZ I GRAŻYNA - ARTUR GOTZ
 11.  DOM - CLEO
 12.  NEONY - ANTEK SMYKIEWICZ 
 13.  SUPERHERO - VIKI GABOR ( NOWOŚĆ )
 14.  CZUŁE MIEJSCA - BARANOVSKI  ( NOWOŚĆ ) poleca  DEE JAY MIX CLUB I MTV24.TV
 15.  AURA - MROZU ( NOWOŚĆ )  poleca DEE JAY MIX CLUB

Opracował : MTV24.TV  ( 2019 )
Współpraca : DEE JAY MIX CLUB ( muzyczne nowości  )  , Easy_Fit Looker Restaurant Catering DietetycznyAutor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica