KOMBI Nr1 - TOP 15 PL HITS , Not: 427 / 428 , z dnia 16.10. / 19.10.2019 r

KOMBI Nr1 - TOP 15 PL HITS , Not: 427 / 428 , z dnia 16.10. / 19.10.2019 r
KOMBI
Na muzyczne emocje w tym tygodniu zapraszają SPRING ENERGY DRINK , Music Media Press , TOP 15 PL HITS , otwiera zespół KOMBI z najnowszym singlowym przebojem "Jaki jest wolności smak " ( spox rmx) Gratulacje dla Sławomira Łosowskiego za kolejny nr 1 .

Spotkanie z artystą z okazji 50 lecia pracy artystycznej planowane jest w ramach "MUZYCZNEJ ZIMY 2020 z MTV24.TV " ( LUTY ) . Wiele niespodzianek w nadchodzącą zimę czeka naszych widzów i sympatyków telewizji . MIN wspólne "GOLD" dyskoteki , premiery płyt do zdobycia na naszych muzycznych spotkaniach . zaglądajcie regularnie na : www.mtv24.tv .

Głosy do kolejnych wydań TOP 15 PL HITS wysyłamy na adres:
malopolskietv@interia.pl
Jednocześnie zachęcamy do wysyłania głosów drogą SMS , na numer : 510 - 223 - 506 ( opłata standardowa wg operatora ORANGE ).
W treści SMS wpisujemy tytuł , wykonawcę i osobę oddającą głos.Budka Suflera wraca na scenę wraz z jesienną trasą koncertową pod nazwą 45 lat Powrót do korzeni! Grupa wystąpi w największych halach w Polsce, w tym w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie oraz w Katowicach. Budka Suflera bilety na koncerty już w sprzedaży.Budka Suflera koncerty 2019 poleca MTV24.TV
Katowice - 25.10, Spodek
Lublin - 1.12, Hala GlobusSiedem miast i najlepsze sale koncertowe, ponad sto tysięcy widzów. To najlepsza forma na świętowanie 45. lecia pracy artystycznej Zespołu. Cztery dekady wypełnione przebojami Budki. To wiele nagród, mnóstwo hitów na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. Trasa koncertowa, która zapowiada powrót zespołu to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2019 roku nie tylko dla fanów kapeli, ale także dla wszystkich, którzy kiedykolwiek nucili utwory jednego z najbardziej utytułowanych polskich Zespołów.Podczas występów będzie można usłyszeć największe przeboje, przy których dorastały kolejne polskie pokolenia. Dzięki utworom „Sen o dolinie”, „Cień wielkiej góry” przeniesiemy się wspomnieniami cztery dekady wstecz, do czasów gdy Zespół zaczynał swoją muzyczną karierę. Zabrzmią też przeboje z lat 80. „Za ostatni grosz” i „Nigdy nie wierz kobiecie” oraz wykonane przez Felicjana Andrzejczaka „Noc komety” i „Jolka, Jolka pamiętasz”. Nie zabraknie hitów Budki Suflera z lat 90., w tym „Takie tango” czy „Bal wszystkich świętych” ze sprzedanej w ponad milionowym nakładzie płyty „Nic nie boli tak, jak życie”.


Z okazji Jubileuszu zespół zaprosił do udziału w koncertach związanych z Budką Suflera gości, między innymi Izabelę Trojanowską, która zaśpiewa doskonale wszystkim znane m.in. „Wszystko czego dziś chcę” i „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz Urszulę w której wykonaniu usłyszymy m.in. „Dmuchawce, latawce, wiatr” i „Luz blues w niebie same dziury”. Będzie to też pierwsza okazja do usłyszenia na żywo Roberta Żarczyńskiego – nowego wokalisty Zespołu oraz gitarzystów Darka Bafeltowskiego i Piotra Bogutyna. Na swoich stałych stanowiskach zagrają Romuald Lipko (Piotr Kominek - support), Tomasz Zeliszewski i Mieczysław Jurecki.


Polecamy trasę której nie zapomni żaden fan dobrych przebojów , wspaniałych kompozycji i wykonania na najwyższym poziomie.

KONCERTY BUDKI SUFLERA POLECA MTV24.TV  ! , POZOSTAŁY DWA TERMINY  25.10. KATOWICE ( Spodek ) , 01.12. LUBLIN  ( Hala Globus ) .

KOMBI Nr1 - TOP 15 PL HITS , Not: 427 / 428 , z dnia 16.10. / 19.10.2019 r

  1.  JAKI JEST WOLNOŚCI SMAK ( SPOX RMX ) - KOMBI
  2.   GDYBY JUTRA NIE BYŁO - BUDKA SUFLERA
  3.  JANUSZ I GRAŻYNA - ARTUR GOTZ
  4.  PIOSENKA KSIĘŻYCOWA 2019 - ANITA LIPNICKA
  5.  KSIĘŻYC NAD JURATĄ - ANNA WYSZKONI
  6.  SŁONECZNE POPOŁUDNIE - MIETEK JURECKI 
  7.  NAJOWSZY KLIP - DAVID PODSIADŁO
  8.  WOLĘ RACZE BYĆ , NIŻ MIEĆ - STASZEK GŁOWACZ
  9.  CZUŁE MIEJSCE - BARANOVSKI
10.  NEONY - ANTEK SMYKIEWICZ
11.  RAKIETY - SYLWIA GRZESZCZAK
12.  DAJ MI ŻYĆ - PIOTREK CUGOWSKI  ( NOWOŚĆ )  poleca  DEE JAY MX CLUB  - MUZYCZNE NOWOŚCI
13.  HEJ HEJ - DARIA ZAWIAŁOW ( NOWOŚĆ ) poleca DEE JAY MIX CLUB  - MUZYCZNE NOWOŚCI
14.  SAGAPO - KOCHAM-PRAGNĘ  - NIKOS RUSKETOS  & ORFEUSZ  ( NOWOŚĆ  ) poleca OMEGA I  MTV24.TV
15.  KRÓL - GROMEE & EDYTA GÓRNIAK 


Opracował : MTV24.TV  ( 2019 ) 
Współpraca : DEE JAY MIX CLUB  ( mzyczne nowości  )Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica