Mietek Jurecki Nr 1 - TOP 15 PL HITS , Not: 429 / 430 , z dnia: 23.10. / 26.10.2019 rok

Mietek Jurecki Nr 1 - TOP 15 PL HITS , Not: 429 / 430 , z dnia: 23.10. / 26.10.2019 rok
Spring Energy Drink - energia muzyczna przez cały rok z TOP 15 PL HITS telewizji MTv24.TV przy współpracy z DEE JAY MIX CLUB ( muzyczne nowości ) , Na szczycie MIETEK JURECKI i jego przebój na jesienne tygodnie "Słoneczne popołudnie".

Trzy nowości , pierwszą z nich prezentuje TERESA WERNER , laureatka plebiscytu lata 2019 , w kategorii "Wokalistka Lata 2019 - w kategorii POP . Statuetkę "Złoty Laur" artystka odbierze w Krakowie 12 grudnia , podczas swojego koncertu w Kinie Kijów Centrum . Nagrodę wręczy przedstawiciel redakcji muzycznej telewizji MTV24.TV

Budka Suflera wraca na scenę wraz z jesienną trasą koncertową pod nazwą 45 lat Powrót do korzeni! Grupa wystąpi w największych halach w Polsce, w tym w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie oraz w Katowicach. Budka Suflera bilety na koncerty już w sprzedaży.Budka Suflera koncerty 2019 poleca MTV24.TVKatowice - 25.10, Spodek
Lublin - 1.12, Hala Globus


Siedem miast i najlepsze sale koncertowe, ponad sto tysięcy widzów. To najlepsza forma na świętowanie 45. lecia pracy artystycznej Zespołu. Cztery dekady wypełnione przebojami Budki. To wiele nagród, mnóstwo hitów na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. Trasa koncertowa, która zapowiada powrót zespołu to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2019 roku nie tylko dla fanów kapeli, ale także dla wszystkich, którzy kiedykolwiek nucili utwory jednego z najbardziej utytułowanych polskich Zespołów.Podczas występów będzie można usłyszeć największe przeboje, przy których dorastały kolejne polskie pokolenia. Dzięki utworom „Sen o dolinie”, „Cień wielkiej góry” przeniesiemy się wspomnieniami cztery dekady wstecz, do czasów gdy Zespół zaczynał swoją muzyczną karierę. Zabrzmią też przeboje z lat 80. „Za ostatni grosz” i „Nigdy nie wierz kobiecie” oraz wykonane przez Felicjana Andrzejczaka „Noc komety” i „Jolka, Jolka pamiętasz”. Nie zabraknie hitów Budki Suflera z lat 90., w tym „Takie tango” czy „Bal wszystkich świętych” ze sprzedanej w ponad milionowym nakładzie płyty „Nic nie boli tak, jak życie”.


Z okazji Jubileuszu zespół zaprosił do udziału w koncertach związanych z Budką Suflera gości, między innymi Izabelę Trojanowską, która zaśpiewa doskonale wszystkim znane m.in. „Wszystko czego dziś chcę” i „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz Urszulę w której wykonaniu usłyszymy m.in. „Dmuchawce, latawce, wiatr” i „Luz blues w niebie same dziury”. Będzie to też pierwsza okazja do usłyszenia na żywo Roberta Żarczyńskiego – nowego wokalisty Zespołu oraz gitarzystów Darka Bafeltowskiego i Piotra Bogutyna. Na swoich stałych stanowiskach zagrają Romuald Lipko (Piotr Kominek - support), Tomasz Zeliszewski i Mieczysław Jurecki.

Polecamy trasę której nie zapomni żaden fan dobrych przebojów , wspaniałych kompozycji i wykonania na najwyższym poziomie.
KONCERTY BUDKI SUFLERA POLECA MTV24.TV  ! , POZOSTAŁY DWA TERMINY  25.10. KATOWICE
( Spodek ) , 01.12. LUBLIN  ( Hala Globus ) .

   Mietek Jurecki Nr 1 - TOP 15 PL HITS , Not: 429 / 430 , z dnia: 23.10. / 26.10.2019 rok  , poleca  SPRING ENERGY DRINK - energia przez cały rok.
 
   1.  SŁONECZNE POPOŁUDNIE - MIETEK JURECKI 
   2.  JAKI JEST WOLNOŚCI SMAK ( SPOX RMX ) - KOMBI
   3.  GDYBY JUTRA NIE BYŁO - BUDKA SUFLERA 
   4.   JANUSZ I GRAŻYNA - ARTUR GOTZ
   5.  PIOSENKA KSIĘŻYCOWA 2019 - ANITA LIPNICKA
   6.  NAJNOWSZY KLIP - DAWID PODSIADŁO
   7.  NEONY - ANTEK SMYKIEWICZ
   8.  WOLĘ RACZEJ BYĆ , NIŻ MIEĆ - STASZEK GŁOWACZ
   9.  SAGAPAO - KOCHAM -PRAGNĘ - NIKOS RUSKETOS & ORFEUSZ 
  10.  CAŁUJ MNIE - TERESA WERNER  ( NOWOŚĆ )  poleca: MTV24.TV  / Wydawnictwo Muzyczne ESKA - Zabrze
  11.  CZUŁE MIEJSCE - BARANOVSKI
  12.  HEJ HEJ - DARIA ZAWIAŁOW
  13.  RAKEITY - SYLWIA GRZESZCZAK
  14.  DAJ MI ŻYĆ - PIOR CUGOWSKI  ( NOWOŚĆ ) 
  15.  AURA - MROZU ( NOWOŚĆ )

 Opracował ; MTV24.TV  ( 2019 )
 Współpraca : DEE JAY MIX CLUB  ( muzyczne nowości ) , Wydawncitwo Muzyczne ESKA - Zabrze
                       Music Media Press - Agencja Medialna

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica