Pod patronatem MTV24.TV "Muzyczna Zima 2018" z DJ.EXPLAY

Pod patronatem MTV24.TV  "Muzyczna Zima 2018" z  DJ.EXPLAY
DJ.EXPLAY
„Muzyczna Zima Planety Kobiet” zaprasza na Sylwestrową Noc 2017/ 2018. Startujemy z cyklem imprez, koncertów, muzycznych spotkań i premier fonograficznych. Największą atrakcją będzie premiera płyty promocyjnej, koncert i wręczenie nagrody „Złota Nuta” dla twórcy przeboju lata 2017 „Moonlight Shadow 2k17”, który przed laty pierwszy wylansował Mike Oldfield.

Sylwester z Planetą Kobiet odbędzie się w malowniczej miejscowości Kryspinów k/ Krakowa, punktualnie o godzinie 20.00. W AMNEZJA DRINK CLUB rozpocznie się taneczne szaleństwo z największymi przebojami 2017 roku, hitami lat 80. i piosenkami wybranymi przez naszych czytelników. Nie zabraknie maratonu tanecznego w rytmie hitów Modern Talking. 

Jednym z gospodarzy wieczoru będzie DJ.EXPLAY. Andrzej, który pochodzi z Chrzanowa, wirtuoz w świecie muzyki tanecznej. Preferowane gatunki muzyczny to Disco Dance a także teraz bardzo popularny gatunek Latino. Dj.EXPLAY (Andrzej Ladocha) w nowy rok wchodzi z nominacją do nagrody „Złoty Laur” w kategorii DJ Muzycznej Zimy 2018. 


Na Sylwestrową  Muzyczną Zimę  2018  zapraszają  : 

-  MTV24.TV  ,  ATV  WARSZAWA  , PLANETA  KOBIET  , ONE MEDIA GROUP , PLANETA KOBIET

  Opracował : MTV24.TVAutor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica