TOP 15 PL HITS MTV24.TV : Not: 423 / 424 , z dnia: 03.10. / 05.10.2019 rok

TOP 15 PL HITS MTV24.TV : Not: 423 / 424 , z dnia: 03.10. / 05.10.2019 rok
"Janusz i Grażyna" to kolejny numer 1 w naszym zestawieniu osiągniętym przez młodego ,zdolnego pełnego ekspresji wokalisty. ARTUR GOTZ , prezentuje też swoją nową płytę wydaną w sierpniu , która jest wersją DELUXE " Mężczyzna prawie Idealny ". na tym dobrze znanym krążku znajdziemy dwie nowe propozycje Artura.

Kolejny tydzień z Arturem na miejscu pierwszym , w tym tygodniu dzięki uprzejmości i wspólnego energetycznego nakręcania TOP 15 PL HITS , Marka SPRING ENERGY DRINK - energia na jesień , przekazuje zestawy napojów wraz z najnowszą płytą Artura Gotza.

Płyta trafi w ręce osób które w najbliższym tygodniu zagłosują na utwór "JANUSZ I GRAŻYNA" - ARTUR GOTZ.

Lista nagrodzonych krążkami Artura z ubiegłego tygodnia , upominki energetyczne z płytą wysyłamy do : ARTUR WIERCŃSKI ( Katowice ) , WERONIKA DUBIEL ( Kraków ) , ZBIGNIEW NOGA ( Nowy Sącz ) , BARBARA CZAJKA ( Kraków ) , KAROL OPOLSKI ( Kraków ) . Za tydzień kolejni nagrodzeni przez SPRING ENERGY DRINK .

Głosy do kolejnych wydań TOP 15 PL HITS wysyłamy na adres:
malopolskietv@interia.pl
Jednocześnie zachęcamy do wysyłania głosów drogą SMS , na numer : 510 - 223 - 506 ( opłata standardowa wg operatora ORANGE ).
W treści SMS wpisujemy tytuł , wykonawcę i osobę oddającą głos.

Budka Suflera wraca na scenę wraz z jesienną trasą koncertową pod nazwą 45 lat Powrót do korzeni! Grupa wystąpi w największych halach w Polsce, w tym w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie oraz w Katowicach. Budka Suflera bilety na koncerty już w sprzedaży.

Budka Suflera koncerty 2019 poleca MTV24.TV

Poznań - 5.10, Arena Poznań
Gdańsk - 11.10, ERGO ARENA
Wrocław - 13.10, Hala Stulecia
Katowice - 25.10, Spodek
Lublin - 1.12, Hala Globus

Siedem miast i najlepsze sale koncertowe, ponad sto tysięcy widzów. To najlepsza forma na świętowanie 45. lecia pracy artystycznej Zespołu. Cztery dekady wypełnione przebojami Budki. To wiele nagród, mnóstwo hitów na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. Trasa koncertowa, która zapowiada powrót zespołu to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2019 roku nie tylko dla fanów kapeli, ale także dla wszystkich, którzy kiedykolwiek nucili utwory jednego z najbardziej utytułowanych polskich Zespołów.

Podczas występów będzie można usłyszeć największe przeboje, przy których dorastały kolejne polskie pokolenia. Dzięki utworom „Sen o dolinie”, „Cień wielkiej góry” przeniesiemy się wspomnieniami cztery dekady wstecz, do czasów gdy Zespół zaczynał swoją muzyczną karierę. Zabrzmią też przeboje z lat 80. „Za ostatni grosz” i „Nigdy nie wierz kobiecie” oraz wykonane przez Felicjana Andrzejczaka „Noc komety” i „Jolka, Jolka pamiętasz”. Nie zabraknie hitów Budki Suflera z lat 90., w tym „Takie tango” czy „Bal wszystkich świętych” ze sprzedanej w ponad milionowym nakładzie płyty „Nic nie boli tak, jak życie”.
Z okazji Jubileuszu zespół zaprosił do udziału w koncertach związanych z Budką Suflera gości, między innymi Izabelę Trojanowską, która zaśpiewa doskonale wszystkim znane m.in. „Wszystko czego dziś chcę” i „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz Urszulę w której wykonaniu usłyszymy m.in. „Dmuchawce, latawce, wiatr” i „Luz blues w niebie same dziury”. Będzie to też pierwsza okazja do usłyszenia na żywo Roberta Żarczyńskiego – nowego wokalisty Zespołu oraz gitarzystów Darka Bafeltowskiego i Piotra Bogutyna. Na swoich stałych stanowiskach zagrają Romuald Lipko (Piotr Kominek - support), Tomasz Zeliszewski i Mieczysław Jurecki.
Polecamy trasę której nie zapomni żaden fan dobrych przebojów , wspaniałych kompozycji i wykonania na najwyższym poziomie.

TOP 15 PL HITS MTV24.TV : Not: 423 / 424 , z dnia: 03.10. / 05.10.2019 rok

  1. JANUSZ I GRAŻYNA - ARTUR GOTZ
  2. GDYBY JUTRA NIE BYŁO - BUDKA SUFLERA
  3. RAKIETY - SYLWIA GRZESZCZAK
  4. NEONY - ANTEK SMYKIEWICZ
  5. WOLĘ RACZEJ BYĆ , NIŻ MIEĆ - STASZEK GŁOWACZ
  6. HEJ WY - KORTEZ
  7. PIĄTUNIO - LIBER I INOROS
  8. PIOSENKA KSIĘŻYCOWA 2019 - ANITA LIPNICKA
  9. JAKI JEST WOLNOŚCI SMAK ( SPOX RMX ) - KOMBI
10. WOLĘ CIEBIE WOLNOŚĆ - DON / RL9 / ENEY
11. WAKACJE 99 - PATRYK KUMÓR FEAT: MICHAŁ SZCZYGIEŁ
12. DAWAJ W DŁUGĄ - KAYAH
13. KSIĘŻYC NAD JURATĄ - ANNA WYSZKONI
14. NAJNOWSZY KLIP - DAWID PODSIADŁO  ( NOWOŚĆ )  poleca  DEE JAY MIX CLUB
15. KRÓL - GROMEE & EDYTA GÓRNIAK 

Opracował ; MTV24.TV  ( 2019 )   Współpraca : DEE JAY MIX CLUB  ( muzyczne nowości )  , SPRING ENERGY DRINK - energia na muzyczną jesień 2019
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica