TOP 15 PL HITS Not: 433/434, z dnia: 13.11./ 16.11.2019r PLEBISCYT TOP 10 MIETEK JURECKI

TOP 15 PL HITS Not: 433/434, z dnia: 13.11./ 16.11.2019r PLEBISCYT TOP 10 MIETEK JURECKI

45 lat na muzycznej scenie MIETEK JURECKI , 10 lat telewizji MTv24.TV 5 lat naszego plebiscytowego partnera Easy_Fit Looker Restaurant wraz z energią przez cały rok z SPRING ENERGY DRINK, zapraszamy do udziału w plebiscycie TOP 10 MIETKA JURECKIEGO.

Mietek Jurecki o nowym 3 płytowym albumie :

"W trakcie swojej 45-letniej kariery skomponowałem olbrzymią liczbę piosenek. Podczas wybierania utworów które chciałem z okazji mojego jubileuszu ponownie nagrać i umieścić w tej pozycji wydawniczej, zmuszony zostałem do zrobienia wstępnej selekcji, podczas której z bólem odrzuciłem dużo pięknych piosenek. W końcu ograniczyłem ich liczbę do 70-ciu i wówczas zaczęły się problemy. Nie byłem w stanie zrezygnować z żadnej z nich. W końcu musiałem skonstruować klucz, według którego ostatecznie wybrałem właściwe moim zdaniem piosenki. Postanowiłem dać "drugie życie" utworom które z różnych powodów przepadły w mediach. Wziąłem też pod uwagę piosenki, które z powodu różnych uwarunkowań zostały moim zdaniem źle zagrane, zaśpiewane, nagrane i zaaranżowane zarówno przeze mnie jak i przez innych wykonawców.
Ponieważ przypomniało mi się hasło z lat 60-tych ubiegłego wieku "Tysiąc szkół na Tysiąclecie", więc w ten sposób z okazji 45-lecia swojej pracy artystycznej możecie Państwo usłyszeć 45 moich piosenek z tekstami wybitnych polskich autorów. Natomiast ze względu na fakt, iż za dwa lata (jeżeli dożyję) osiągnę wiek emerytalny i wówczas nie będę nagrywał kolejnego "podsumowującego" CD, lecz płyty z kolejnymi nowymi utworami, więc postanowiłem w formie bonusu dołączyć do tej kolekcji jeszcze dwie piosenki. Życzę miłego odbioru!" - Mietek Jurecki

Każdy widz MTv24.TV może ułożyć swój top Mietka Jureckiego . Wysyłamy do dnia 15.grudnia tytuły swoich ulubionych nagrać z tej bogatej kariery .

Wybrane tytuły wysyłamy tylko na : malopolskietv@.interia.pl , w temacie wpisujemy MIETEK JURECKI - PLEBISCYT , w treści TRZY tytuły piosenek , wraz z imieniem i miejscowością z której głosujecie.

Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy 5 najnowszych płyt artysty "BOŻA KRÓWKA" , zestawy napojów SPRING ENEGY DRINK , wraz z specjalnymi tygodniowymi dietami od www.easyfitlook.pl - zdrowo jemy przez cały rok .

Głosy wysyłamy drogą SMS na numer : 510 223 506 ( opłata wg cennika standardowego sieci Orange ) bez dodatkowych opłat. Wysyłamy 10 SMS jednego numeru w ciągu 24h , wpisujemy tytuł i wykonawcę , imię nadawcy i jakiej miejscowości wysyłamy głosy.

TOP 15 PL HITS Not: 433/434, z dnia: 13.11./ 16.11.2019r PLEBISCYT TOP 10 MIETEK JURECKI

   1. SŁONECZNE POPOŁUDNIE - MIETEK JURECKI
   2. DAJ MI ŻYĆ - PIOTR CUGOWSKI
   3.  NAJNOWSZY KLIP - DAWID PODSIADŁO
   4.  GDYBY JUTRA NIE BYŁO - BUDKA SUFLERA 
   5.   SAGAPAO - KOCHAM - PRAGNĘ - NIKOS RUSKETOS & ORFEUSZ
   6.  JANUSZ I GRAŻYNA - ARTUR GOTZ
   7.   WOLĘ RACZEJ BYĆ , NIŻ CHCIEĆ - STASZEK GŁOWACZ
   8.  TYLKO Z TOBĄ - PLAC ZABAW
   9.  ŻMIJOWISKO - PAWEŁ DOMAGAŁA
  10. NEONY - ANTEK SMYKIEWICZ
  11. JAKI JEST WOLNOŚCI SMAK ( SPOX RMX ) - KOMBI
  12. PIOSENKA KSIĘŻYCOWA 2019 - ANITA LIPNICKA
  13. PUNK FU ! - DARIA ZAWIAŁO
  14. DOM - CLEO ( NOWOŚĆ ) poleca DEE JAY MIX CLUB  & MTV24.TV 
  15. OŁÓW - MUNIEK STASZCZYK ( NOWOŚĆ ) poleca wydawnictwo AGORA  & MTV24.tv

 

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )

Wspólpraca : DEE JAY MIX CLUB  ( nowości muzyczne )

 Easy_Fit Looker Restaurant  ( Fundator nagród w plebiscycie MTV24.TV )

 SPRING ENERGY DRINK  ( Fundator nagród w plebiscycie MTV24.TV  )

 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica