PIĘĆ DWA "N.E.O." KOLEKCJONERSKIE WYDANIE JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY! poleca:Małopolskie.TV

 PIĘĆ DWA "N.E.O." KOLEKCJONERSKIE WYDANIE JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY! poleca:Małopolskie.TV
Płyta na "Muzyczne Lato 2014" poleca:Małopolskie.tv

Nowy album PIĘĆ DWA zatytułowany "N.E.O." ukaże się 17 czerwca 2014 roku. Już teraz fani zespołu mogą zamawiać specjalne, kolekcjonerskie wydanie płyty, dostępne jedynie za pośrednictwem sklepu promix.net!
Zestaw zawiera: album "N.E.O." w wersji CD wraz z koszulką PIĘĆ DWA.

Zamówienia można składać wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej sklepu promix.net:

ZESTAW KOLEKCJONERSKI: http://bit.ly/1pLeIGK

Pięć Dwa - jedna z najbardziej znanych neo-hip-hopowych formacji w Polsce; legenda gatunku; w swej twórczości uwielbiają eksperymenty, plastycznie i nowatorsko łącząc różne style muzyczne. Wizytówką zespołu są także wideoklipy, będące zapadającymi w pamięć miniaturami filmowymi. Warto wspomnieć że wyjątkowość tych obrazów zadecydowała o wyborze przez Die Antwoord zespołu Pięć Dwa na support w trakcie koncertu alternatywnego w strefie kibica Euro 2012.

Najnowszy album Pięć Dwa "N.E.O." jest ambitnym połączeniem współczesnej muzyki i poetyckich tekstów, sięgającym do najlepszych tradycji polskiej, ale też i zagranicznej muzyki, literatury, poezji, sztuki. Coś co wyrosło w kanonie surowego Rapu początku lat '90 ewoluowało w wyrafinowany, przejmujący, zaangażowany społecznie i egzystencjalnie byt muzyczny, który jak dotąd nie znajduje odpowiedników na polskiej scenie muzycznej.
Przemysław "Hans" Frencel, jeden z założycieli Pięć Dwa jest laureatem Fryderyka, oraz Medalu Młodej Sztuki, a od 2011 roku również wokalistą zespołu Luxtorpeda.
Paweł "Deep" Paczkowski poza działalnością artystyczną w Pięć Dwa i SunSea jest również kompozytorem oraz producentem muzyki jak i udźwiękowienia wielu telewizyjnych kampanii reklamowych.

TRACKLISTA "N.E.O."

Elektryczność w ciszy
Odwróceni
S.O.S.
Mentalność 0.01
W tęczowych barwach
Zdjąć obrożę
Psalm 52
Mentalność 0.02
Świecie nasz
Księstwo Moonako
Stonka
Make-up
Ersatz
N.E.O. (n.)
Mentalność 0.03

Wydawca : MY MUSIC  
Płytę poleca : Małopolskie.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica