HST powrócił! z nowym singlem poleca :Małopolskie.TV

HST powrócił! z nowym singlem  poleca :Małopolskie.TV
HTS powraca z nowym singlem
HST powrócił! Po premierze bardzo dobrze przyjętego albumu "Sen Koszmarny", prezentuje kolejny singiel promujący to wydawnictwo. Do utworu "Notatka Samobójcy" nagranego wspólnie z Sylwią Dynek powstał oficjalny klip.
HST powrócił po przerwie z nowym materiałem zatytułowanym "Sen Koszmarny". Na płycie pojawią się ikony zarówno śląskiego, jak i polskiego Hip-Hopu.
"Sen Koszmarny" zawiera łącznie 17 kawałków. Jak mówi sam HST:

Ostatnie lata mojego życia toczyły się pod znakiem upadków i wzlotów, tylko niestety w moim przypadku więcej było upadków, więc nie było możliwości nagrać wesołej płyty i też tego nie zrobiłem. Jest surowa, lecz jest też na niej dużo miłości i przemyśleń co do samego siebie. Weźcie płytę w ręce i napijmy się za lepsze czasy.

W 2002 r. HST wydał solową płytę MASY LUDU-NA JĘZYKACH, która uważana jest za jedną z najlepszych płyty hip-hopowych wszechczasów w Polsce, a sam raper swego czasu uważany był za ROOKIE OF THE YEAR ze swoimi surowo wrzucanymi stawkami ze śląskiej gwary. W 2010 r. pojawił się na płycie Czarne Złoto, gdzie potwierdził swoje umiejętności, nagrywając takie kawałki, jak: Nienawiść, Jestem w grze. Rok 2014 to powrót HST, który tym razem na dłużej rozgości się na polskiej scenie HH.

Materiał prasowy / wydawca : MY MUSIC
Płytę poleca: Małopolskie.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica