ZBUKU - artysta STEP RECORDS poleca Malopolskie. Tv & www.mimoza-muszyna.pl

ZBUKU - artysta STEP RECORDS   poleca Malopolskie. Tv  & www.mimoza-muszyna.pl
Z.B.U.K.U. artysta firmy Step Records poleca Malopolskie.TV
 Z.B.U.K.U (prywatnie Michał Buczek) to dwudziestoletni raper urodzony w 1992 roku w Prudniku, mieszkający i studiujący obecnie w Opolu. Raper zasłynął na scenie gościnnym występem na płycie Chady „Jeden z Was” w utworze „Tego nie da się naprawić”, w którym według krytyków wypadł bardzo korzystnie. 

Młody wykonawca zwrócił uwagę Chady grając żywiołowy koncert na imprezie „Hip Hop Opole B4 Party” w 2011 roku. Po tej imprezie Chada zaprosił Z.B.U.K.A na wspólną trasę koncertową, co zaowocowało zaproszeniem prudnickiego rapera na album „Jeden z Was”.
Kilka miesięcy później po premierze płyty Chady ukazał się solowy numer Z.B.U.K.A pt. „Witam Cię w Polsce” oparty na instrumentalnej wersji utworu Kno „Doin Alright" z płyty „SouthernUnderground” CunninLynguists. Singiel prudnickiego rapera został zobrazowany teledyskiem. Klip w krótkim czasie został wyświetlony kilka milionów razy na portalu youtube.com, dzięki czemu Z.B.U.K.U zyskał grono nowych słuchaczy.

Popularność młodego rapera i jego niewątpliwy talent zaowocowały zaproszeniem na płytę producencką Donatana „Równonoc”. Album sprzedawał się wyśmienicie i w krótkim czasie po premierze zyskał tytuł podwójnej platyny. Z.B.U.K.U pojawił się na nim w utworze „Zew” razem z innymi, wschodzącymi gwiazdami polskiego rapu – Sitkiem oraz B.R.O. 

W międzyczasie młody raper zagrał kilkanaście koncertów oraz wystąpił we Wrocławiu grając suport przed amerykańską gwiazdą AZ. W następnej kolejności Z.B.U.K.U przygotowuje się do występu przed Termanology i Lil Fame’m ze składu M.O.P.

W marcu 2013 roku Z.B.U.K.U oficjalnie dołączył do wytwórni Step Records. Nakładem opolskiego labelu ukaże się solowy album rapera o roboczym tytule „Że Życie Ma Sens”.

artystę prezentuje i poleca  firma : STEP RECORDS
Poleca : M & A  MEDIA  , PROJEKT INFO  ( www.projektinfo.pl )
STEP RECORDS & MALOPOLSKIE.Tv zapraszają na hip hopowy konkurs z nagrodami  dla widzów malopolskie.tv  płyty  artystów wydających w Step records trafią w ręce  osób biorących udział  w konkursie . 10.V tylko w Malopolskie.Tv  w TOP HIP HOP  konkurs z nagrodami .

Kompleks Wypoczynkowy "MIMOZA'partnerem konkursu i fundatorem nagrody  ( weekendowy pobyt  w O.W. "MIMOZA" (Muszyna)  dla  2 osób .  Zapraszamy  do udziału w konkursie  oraz wypoczynek w Muszynie prze cały rok .

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica