Patronat Medialny MTV24.TV : WIECZÓR WALK 5 - 14.12.2019 RĘBACZ vs LELITO

 Patronat Medialny MTV24.TV : WIECZÓR WALK 5 - 14.12.2019 RĘBACZ vs LELITO
24 walki , największe wydarzenie sportowe w Krakowie tegorocznej jesieni . "WIECZÓR WALK 5" ( Hala Suche Stawy ). Zaprezentują się najlepsi z najlepszych młodzi zdolni i uznani. Nie można tego nie zobaczyć "Na żywo" Relacje z imprezy "WIECZÓR WALK 5" znajdziecie na MTV24.TV www.mtv24.tv .


Maciek Rębacz vs Krzysztof Lelito w starciu czołowych polskich amatorów wagi piórkowej na Wieczór Walk 5!

Zawodnika Kotwica MMA team fani w Krakowie znają już bardzo dobrze. Trzy walki i trzy zwycięstwa na Wieczorach Walk, a do tego sukcesy na takich galach jak Armia Fight Night, PCF czy VFCL. To tylko niektóre z osiągnięć 20 latka, które sprawiają, że jest on uznawany za bardzo duży talent i przyszłość kategorii piórkowej w Polsce.

W podobnej sytuacji jest reprezentant HALNY Nowy Sącz, który jest rozpędzony długą serią amatorskich zwycięstw, w tym kilkoma odniesionymi na dużych galach takich jak Celtic Gladiator i HFO. Ten pojedynek da odpowiedź, który z młodych fighterów jest już bliżej rozpoczęcia profesjonalnych startów

❗️ Bilety już w sprzedaży ❗️
Bilety na galę można już kupić na stronie www.wieczorwalk.pl

Głównym partnerem gali jest firma S-Serwis.
Partnerem relacji i informacji z WIECZÓR WALK 5 , jest producent naturalnych napojów energetycznych SPRING ENERGY DRINK .

Opracował : MTV24.TV / TV GYM ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica