Patronat Medialny MTV24.TV "WIECZÓR WALK 5 - CUBER vs KOZIAŁ

Patronat Medialny MTV24.TV "WIECZÓR WALK 5 -  CUBER vs KOZIAŁ
24 walki , największe wydarzenie sportowe w Krakowie tegorocznej jesieni . "WIECZÓR WALK 5" ( Hala Suche Stawy ). Zaprezentują się najlepsi z najlepszych młodzi zdolni i uznani. Nie można tego nie zobaczyć "Na żywo" Relacje z imprezy "WIECZÓR WALK 5" znajdziecie na MTV24.TV www.mtv24.tv .
 
Kuba Cuber vs Bogusław Koział na Wieczór Walk 5!

Jakub Cuber to kolejny z młodych wilków reprezentujących Kotwica MMA team. 19-letni Krakowian z MMA jest związany od niedawna, ale w tym krótkim czasie dał się już poznać jako twardy i niezwykle odważny zawodnik, który jest gotowy na każde wyzwanie. Zwycięstwo w Pucharze Polski w swoim pierwszym seniorskim starcie, walki wzięte na kilka dni przed galą i z miejscowymi zawodnikami - na Kubie coś takiego nie robi wrażenia. On po prostu chce się sprawdzać jak najczęściej i z jak najmocniejszymi rywalami. Nagrodą za taką postawę jest walka przed własną publicznością z bardzo wymagającym i dużo bardziej doświadczonym rywalem.

Jest nim reprezentant klubu HALNY Nowy Sącz - Bogusław Koział, który ostatnie lata spędził w Niemczech i to tam zdobywał doświadczenie i z sukcesami startował zarówno w MMA jak i zawodach parterowych. Bogusław to złoty i srebrny medalista Mistrzostw Niemiec ADCC, srebrny medalista zawodów MMA Shooto Germany, uczestnik Mistrzostw Europy Naga i wielu innych turniejów grapplingowych. Na koncie ma również amatorskie walki w kickboxingu. Wszystko to sprawia, że jest kompletnym zawodnikiem MMA, który wrócił na stałe do kraju i w barwach Halnego Nowy Sącz pragnie mocno zaznaczyć swoją obecność na polskiej scenie MMA.

❗️ Bilety już w sprzedaży ❗️
Bilety na galę można już kupić na stronie www.wieczorwalk.pl

Głównym partnerem gali jest firma S-Serwis

Partnerem ekipy telewizji MTV24.TV jest SPRIING ENERGY DRINK - naturalna energia przez cały rok.

Opracował : MTV24.TV / TV GYM ( 2019 )

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica