SYLWETKA LATA 2019 - MTV24.TV / TVGYM : Łukasz Stępień - Trener Personalny NOMINOWANY

SYLWETKA LATA 2019 - MTV24.TV / TVGYM : Łukasz Stępień - Trener Personalny  NOMINOWANY
Łukasz Stępień - Trener personalny nominowany do nagrody "Sylwetka Lata 2019" plebiscytu telewizji MTV24.TV - www.mtv24.tv , MTV24FM/Agencja Promocyjna . Na sportowy plebiscyt lata zapraszają : Zdrowe Pudełkowe catering dietetyczny ( Kraków ).i energia przez cały rok Spring Energy Drink
Partner medialny : Music Media Press Agencja Medialna

Jeśli to waszym zdaniem ŁUKASZ STĘPIEŃ ma zdobyć statuetkę "SYLWETKA LATA 2019" , wysyłamy do dnia 15.09. 2019 SMS na numer : 510 - 223 - 506 , ( opłata wg cennika operatora Orange , bez dodatkowych opłat ). W treści wpisujemy ŁUKASZ STĘPIEŃ , imię glosującego i miejscowość.

Łukasz Stępień - Trener personalny o sobie , jego biografia pokazuje , jak się chce to się zdobywa wszystkie pragnienia

Trenuje od blisko 20 lat. Zaczynałem już jako dziecko i w poszukiwaniu swojej pasji przeszedłem przez takie sporty jak: mtb, skate, sztuki walki, akrobatyka, parkour, aż w końcu zatrzymałem się na siłowni i Street Workoucie. W tym ostatnim zdobywam najwięcej nagród. Od ponad 5 lat regularnie startuje w zawodach z większymi lub mniejszymi sukcesami. W 2014 roku podczas przygotowań do mistrzostw świata w Rosji wpadłem z drążka i upadają eksplodowała mi dwunastnica. Spędziłem w szpitalu dwa miesiące, a lekarz powiedział mi że nie nie trenować przez najbliższe 4 lata. Tymczasem 3 miesiące po opuszczeniu szpitala rozpocząłem treningi, a rok po wypadku wygrałem moje pierwsze zawody z najlepszymi zawodnikami w Polsce rozpoczynając tym samym pasmo zwycięstw. Aktualnie szykuje się do Pobicia rekordu świata w podciąganiu z dodatkowym obciążeniem, oraz zajmuje się trenowaniem innych ludzi.

Łukaszowi gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )
Współpraca Plebiscytu : zdrowepudelkowe.pl
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica