TVGYM MTV24.TV poleca : EFLFM - rozgłośnia wystartuje w karnawale 2020 roku.

TVGYM MTV24.TV poleca : EFLFM - rozgłośnia wystartuje w karnawale 2020 roku.
Miło nam poinformować widzów telewizji MTV24.TV o zapowiadanym projekcie medialnym . Możemy oficjalnie podać będzie rozgłośnia radia internetowego. EFLFM , radio które przepełnione będzie sportem , muzyką.

Nie zabraknie cyklicznych audycji "Rozmowa Przy Kawie" i "Rozmowy w Cztery Oczy" czy Disco Dance redagowany z DEE JAY MIX CLUB . Dużo sportu i relacji z imprez . Konkurs z nagrodami , listy przebojów .

Będziemy na Festiwalach min Opole i Sopot tworząc specjalne studia festiwalowe . Pierwszy raz 11 i 12 lipca odwiedzimy Zgorzelec i Festiwal Piosenki Greckiej w którym wystawimy w dniu konkursowym naszych artystów.

Dzięki partnerowi rozgłośni EASY_FIT LOOKER RESTAURANT ( Catering Dietetyczny ) Nr 1 w Polsce zapraszamy na "Muzyczną Zimę 2020" a w niej wiele nie tylko muzycznych niespodzianek.

Dziś przypominamy o trwającym konkursie na logo rozgłośni. Prezentujemy pięć propozycji , do Was należy wybór. Do dnia 31.12.2019 wybieramy logo. wpisując w mailu numer , 1,2,3,4 lub 5 licząc w kolejności od góry .

Swoje propozycje wybierajcie i wysyłajcie na adres : malopolskietv@interia.pl , w tytule wpisujemy EFL , w treści numer propozycji warz z imieniem i miejscowością z której wysyłacie propozycję .

Wśród biorących udział w zabawie rozlosujemy specjalne upominki od MTV24.TV , Music Media Press i Easy_Fit Looker Restaurant www.easyfitlook.pl

Opracował : MTV24.TV / TVGYM ( 2019 )
Współpraca DEE JAY MIX CLUB  ( muzyczne nowości )
Foto: Music Media Press ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica