TVGYM MTV24.TV: WIDER UNDERWEAR dla każdego dbajacego o zdrowie, komfort,wygodę

TVGYM MTV24.TV: WIDER UNDERWEAR dla każdego dbajacego o zdrowie, komfort,wygodę
Catering Premium KILOKALORIA (Kraków) prezentuje "TVGYM" w telewizji MTV24.TV. Dziś polecamy zdrową bieliznę . Dla naszych widzów mamy konkurs, w którym do zdobycia 3 zestawy boxerki i najnowszy magazyn Law Business Quality.
Jak zdobyć zdrową bieliznę ? Panowie wysyłamy maila na adres: malopolskietv@interia.pl , w tytule wpisujemy "TVGYM MTV24.TV" , w treści rozmiar boxerek które będą odpowiednie dla głosujących, wraz z imieniem i miejscowością z której wysyłamy wiadomość.

Zapraszamy do wspólnej zabawy z CATERING PREMIUM "KILOKALORIA" (Kraków) fundatora nagród dla widzów MTV24.TV

Polecamy WIDER underwear , czyli prestiż , komfort, wygoda, zdrowie . To wszystko panowie mogą znaleźć w ofercie firmy prezentującej specjalne boxerki o specjalnych właściwościach i powłoce. Bokserki są antybakteryjne z jonami srebra , antyalergiczne, antypilingowe, termoaktywne, oddychające i szybkoschnące .

Dla klientów firmy Cateringowej KILOKALORIA będzie specjalny bon uprawniający do zakupu z 30% rabatem , zdrowy catering z zdrową bielizną. WIDER underwear nie zapomina o widzach MTV24.TV dla których też przygotowuje specjalne rabaty, konkursy na zbliżającą się wiosnę 2021.

Opracował: MTV24.TV (2021) www.mtv24.tv
CATERING PREMIUM "KILOKALORIA" ( Kraków )  www.kilokaloriacatering.pl 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica