WOŁOSZYN TEAM z MTV24.TV i "SUPLEMENTACJA"

WOŁOSZYN TEAM z MTV24.TV  i "SUPLEMENTACJA"
Miło nam poinformować o podjęciu współpracy z WOŁOSZYN TEAM , sportowe informacje , suplementacja , sylwetka , porady . To wszystko znajdziecie na stronie WOŁOSZYN TEAM i TV GYM telewizji MTV24.TV.

Na stronie WOŁOSZYN TEAM , która aktualnie jest już przygotowywana znajdziecie wspólne działanie. Radio internetowe o zasięgu globalnym telewizji MTV24.TV i EAST_FIT LOOKER RESTAURANT CATERING DIETETCZNY - www.easyfitlook.pl , szukajcie w 2020 roku MTV24.FM / EFL.FM

Na antenie radia znajdziecie dużo informacji sportowych , muzycznych , konkursów , relacji z imprez sportowych i wiele innych atrakcji , listy przebojów wraz z autorskim programem nowościami z DEE JAY MIX CLUB , muzyka idealna na siłownię .

A dziś pierwsze rady dla widzów MTV24.TV od WOŁOSZYN TEAM. - SUPLEMENTACJA -

Suplementów diety mamy tysiące. Dzisiaj wszędzie je można kupić i ludzie ich bardzo nadużywają. Skupimy się na opisaniu kilku z nich, a także pro zdrowotnie.

1. Białko - Najczęściej stosowany suplement diety. Jak wiadomo, białko jest budulcem w naszym organizmie . Można je ,,wyciągać" z pożywienia, a także z suplementu. Dzielimy białko na takie podstawowe typu WPC, WPI i WPH.
WPC- Jest to koncentrat białka serwatkowego z mleka, który zazwyczaj zawiera od 60-80% procent białka na 100g.
WPI - izolat białka serwatkowego, podobnie jak WPC pochodzi z serwatki. Inny proces uzyskiwania sprawia, że WPI wyróżnia się wysoką zawartością czystego białka, która dochodzi do 90%.
WPH - hydrolizat białek serwatkowych. Proces hydrolizacji sprawia, że jest to najszybciej i najlepiej wchłanialna forma protein. Hydrolizaty zawierają między 90 a 100% czystego białka.
Kiedy warto stosować - Jest to dodatek do diety, więc stosujemy jako zamiennik produktu białkowego typu mięso, jaja, ryby itp.

2. Kreatyna - W dużym uproszczeniu. Są to 3 aminokwasy, argininy, glicyny i metioniny. Fosfokreatyna jest wykorzystywana w organizmie do magazynowania i uwalniania energii potrzebnej między innymi do syntezy białek mięśniowych. Podczas intensywnego wysiłku kreatyna stymuluje syntezę białek działając antykatabolicznie i anabolicznie, co oznacza, że hamuje rozpad mięśni i wpływa na przyśpieszenie budowy mięśni. Kreatyna pozwala na dłuższą pracę mięśni, przez zwiększanie wytrzymałości w czasie intensywnych ćwiczeń. Dzięki temu zwiększysz długość i efektywność treningu. Będziesz mieć więcej siły, szybciej zbudujesz masę mięśniową i będziesz odczuwać mniejsze zmęczenie. Wynika to z tego, że kreatyna wpływa także na zdolność do regeneracji. Zatem trenując regularnie i z dużą intensywnością, zauważysz pozytywny wpływ suplementacji.
Pigułka z https://nutrend.pl/…/kreatyna-wszystko-to-co-powinienes-o-n…

Rodzaje kreatyny:
Monohydrat kreatyny , Jabłczan Kreatyny , Stack Kreatynowy (kilka kreatyn w jednej). Są to podstawowe rodzaje.
Które warto wybrać ?
Uważamy, że każdy rodzaj ma swoje plusy i minusy, aczkolwiek działają każda na tej samej zasadzie. Więc nie warto przepłacać , gdyż nie da to nam lepszego efektu.

Kiedy stosować - W trakcie treningu, lub po treningu. 5-10g. Jest to według nas najlepsza metoda.

3. BCAA - są to 3 aminokwasy. Leucyna , Izoleucyna, walina. 2:1:1 , 4:1:1 , 8:1:1 - jest to stosunek tego pierwszego do dwóch innych.
Bcaa wspomaga regeneracje organizmu, a także zabezpiecza nasze mięsnie przed rozpadem.
,,Efekty suplementacji BCAA zostały potwierdzone przez liczne badania. W badaniu z 2012 roku wykazano, że sportowcy przyjmujący pod 10 g BCAA przed i po treningu znacznie mniej skarżyli się na bóle mięśni w porównaniu do osób, które nie korzystały z suplementacji BCAA. Ponadto, osoby zażywające suplementy BCAA odnotowały większy przyrost masy mięśniowej i szybszą odbudowę mięśni."

Ile stosować - 0,5-1g na 10kg masy ciała. Zazwyczaj przed, po treningu, w trakcie, a także czasami na czczo. Każda wersja jest według nas odpowiednia.

Opracował : WOŁOSZYN TEAM ( 2019 ) , MTV24.TV ( 2019 )

Współpraca : EASY_FIT LOOKER RESTAURANT CATERING DIETETYCZNY dostępny na terenie kraju.
www.easyfitlook.pl


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica