12.I.2015 roku PIĘKNA, BO SZCZĘŚLIWA. Charytatywny event dla Amazonek w Gdyni! poleca :MTV24.TV

12.I.2015 roku PIĘKNA, BO SZCZĘŚLIWA. Charytatywny event dla Amazonek w Gdyni! poleca :MTV24.TV
AMAZONKI z MTV24.TV
PIĘKNA, BO SZCZĘŚLIWA. Charytatywny event dla Amazonek w Gdyni!

12 stycznia w Hotelu Nadmorski w Gdyni odbędzie się charytatywny event na rzecz trójmiejskich Amazonek organizowany przez style coacha Agnieszkę Świst-Kamińską oraz magazyn Imperium Kobiet. W programie są m.in. liczne warsztaty, prelekcje gwiazd oraz licytacja obrazów na rzecz kobiet dotkniętych chorobą nowotworową z Pomorza.
W kulturze antycznej Amazonki utożsamiane były z siłą, pewnością siebie oraz walecznością. Nie inaczej jest dziś. Agnieszka Świst-Kamińska w swojej codziennej pracy z Amazonkami stara się, by panie szybko wróciły do dawnej formy i nabrały pewności siebie, zaczynając od dobrania odpowiedniej garderoby, kosmetyków i diety. Warsztaty organizowane w trakcie spotkania w Gdyni pomogą paniom w rozbudzeniu wewnętrznej kobiecości i seksapilu, w odbudowaniu kobiecej pewności siebie.
– Jako ceniony style coach Agnieszka Świst- Kamińska pokaże zgromadzonym gościom, że każda z nas potrzebuje wsparcia, akceptacji i poczucia bezpieczeństwa, które może zagwarantować jeden z czynników, jakim jest zmiana wizerunku. Chcemy zbudować u kobiet poczucie, iż ciało jest świątynią, a wszelkie pozytywne zmiany powinny rozpoczynać się od zaakceptowania i pokochania siebie – wyjaśnia Ilona Adamska, współorganizatorka eventu, na co dzień współpracująca z Agnieszką Świst-Kamińską jako jej menedżer.
– Pomysł na zorganizowanie spotkania w formie eventu dla Amazonek wziął sie z mojej wcześniejszej pracy z paniami dotkniętymi chorobą nowotworową – mówi Agnieszka Świst-Kamińska. – Postanowiłam zorganizować spotkanie, w którym panie zapomną choć na chwilę o chorobie i poczują wsparcie ze stronić innych pań oraz specjalistów, którzy będą przez cały dzień do ich dyspozycji – dodaje.
W trakcie gdyńskiego eventu wystąpią znani i cenieni prelegenci. Otylia Jędrzejczak, mistrzyni świata w pływaniu, opowie o motywacji i potrzebie wiary w siebie. O tym, że wytrwałość, cierpliwość i optymizm są kluczem do sukcesu. Także w walce z chorobą nowotworową. Emilia Raszyńska-Czerkawska, opowie o zasadach żywienia zarówno w trakcie choroby, jak i po niej. Gościem specjalnym wydarzenia będzie gwiazda polskiej sceny muzycznej Halina Frąckowiak.
– Moim głównym celem będzie ośmielenie Pań do otwarcia się i na nowo pokochania siebie. Opowiem o psychologii koloru i jego oddziaływaniu na psychikę. Podpowiem, jak sprawnie dobrać fasony, żeby zakamuflować wszelkie niedociągnięcia i drobne mankamenty figury. Będę namawiać panie do tego, żeby w ferworze dnia codziennego znalazły choć pięć minut tylko dla siebie. Mamy tylko jedno życie i jest ono darem. Tylko od nas zależy, jak je przeżyjemy – wyjaśnia Agnieszka Świst-Kamińska.
Na zakończenie spotkania odbędzie się aukcja obrazów pochodzących z internetowej galerii Be-Art Exclusive oraz Galerii Sztuki Joanny Sarapaty. Pieniądze zebrane w trakcie licytacji, którą poprowadzi Ryszard Rembiszewski, zostaną przekazane na ręce pani prezes Gdyńskiego Stowarzyszenia Amazonek.
– Uważam, że akcja organizowana przez Ilonę Adamską i Agnieszkę Świst-Kamińską jest bardzo potrzebna. Należy uświadamiać kobietom, że nie są same, że zawsze mogą liczyć na wsparcie innych kobiet. Najważniejsze to wyjść do ludzi. Cieszyć się ich obecnością. W grupie siła. Tego typu spotkania, jak to w Gdyni, jest idealną okazją do zawarcia nowych znajomości, posłuchania cennych rad specjalistów. Przy okazji cel szczytny, bo pieniądze z licytacji obrazów zostaną przekazane na Stowarzyszenie Amazonek na Pomorzu. Trzymam kciuki za spotkanie. Na pewno będzie wyjątkowe – podsumowuje Monika Leśniak, psycholog, współpracujący z magazynem Imperium Kobiet.

Opracował : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TV
Współpraca : ILONA ADAMSKA  ( IMPERIUM KOBIET )

Music Media Press i MTV24.TV zapraszają widzów na "MUZYCZNĄ ZIMĘ MTV24.TV 2015"
Styczeń-marzec 2015 - koncerty, spotkania z gwiazdami, kawiarenka z gorącą herbatą , spotkania z ciekawymi autorami , finał plebiscytu "Najpopularniejsi 2014" i "Złote Smoki Przedsiębiorczosci 2015"
dyskoteki - koncerty - konkursy z nagrodami .
W 2015 roku spotykamy się pod hasłem akcji "BEZPIECZNY , BO WIDOCZNY "
Spotykamy się w : Krakowie , Ustroniu, Krynicy-Zdrój -

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica