"Bezpieczny , bo widoczny" z MTV24.TV, Kamaliy’a twarzą akcji na Ukrainie i w Polsce

"Bezpieczny , bo widoczny" z MTV24.TV,  Kamaliy’a twarzą akcji na Ukrainie i w Polsce
Kamaliya w Krynica-Zdrój z MTV24.TV
17 grudnia 2014 roku w Freedom Hall w Kijowie nastąpiła premiera najnowszego klipu akcji „Bezpieczny, bo widoczny” z Kamaliy’ą Zahoor, piosnekarką ukraińskiego pochodzenia, której polularnosć na świecie gwałtownie wzrasta. Gwiazda znana ze swojej aktywności i zaangażowania społecznego użyczyłą swojego wizerunku, by promować akcję w Polsce i na Ukrainie. Klip zrealizowano przy współpracy z telewizją MTV24.TV i Music Media Press. Podczas charytatywnej kolacji, na której pojawiło się wiele ukraińskich sław i przedstawicieli mediów, poza premierowym pokazem klipu naszej akcji z udziałem Kamaliy’i miało miejsce oficjalne przekazanie dziecięcych butów z odblaskami od firmy Bartek dla podopiecznych domu dziecka, w którym przebywają najmłodsi, którzy stracili rodziców w wyników działań zbrojnych prowadzonych na Ukrainie. Certyfikat potwierdzający przekazanie butów wręczyła, w imieniu fundatora – firmy Bartek – Karolina Wirowska, organizatorka akcji „Bezpieczny, bo widoczny” na ręce męża piosenkarki, znanego biznesmana Mahammada Zahoora.

Podczas wieczoru galowego zainicjowała także swoje działania fundacja, która postawiła sobie za cel opiekę nad domem dziecka, który ufundowali Państwo Zahoor. Goście eventu przekazywali datki na rzecz remontu, wyposażenia i utrzymania tej placówki.

Podczas imprezy gwiazda za szczodrość podziękowała gościom przepięknym koncertem, na który złożyły się jej największe hity, kilka najnowszych utworów, z płyty, która zostanie wydana w przyszłym miesiącu oraz wiele ukraińskich dumek. Wieczór obfitował w duety z uzdolnionymi dziećmi, które są laureatami międzynarodowych konkursów wokalnych.

"MUZYCZNA ZIMA 2015 MTV24.TV " wspiera akcję "BEZPIECZNY , BO WIDOCZNY" 
- Konkursy z nagrodami, koncerty, spotkania z gwiazdami , wydawncitwa fonograficzne -

  Opraocwał : Music Media Press dla telewizji MTV24.TV
  Materiał przy współpracy  "Bezpieczny,bo widoczny"
  Foto: ŁUKASZ STAFIN  /  Music Media Press  / " Bezpieczni,bo widoczni "


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica